logo
Tester LAN FLUKE MicroScanner² Cable Verifier
nr katalogowy: 19905
Fotografie oferowanego towaru (real) - kliknij na zdjęciu aby powiększyć
powiększenie powiększenie
powiększenie powiększenie
Opis przedmiotu
Producentem urządzenia jest renomowana niemiecka firma FLUKE NETWORKS, specyfikacja urządzenia dostępna jest na stronie producenta tutaj, instrukcja obsługi dostępna jest tutaj zaś film instruktażowy można obejrzeć tutaj.

MicroScanner² Cable Verifier jest wielofunkcyjnym testerem wyposażonym w zaawansowaną technologię do weryfikacji okablowania VOICE/DATA/VIDEO w każdym środowisku pracy, nawet w aktywnych sieciach. Urządzenie posiada funkcje weryfikacji instalacji skrętkowej oraz testowania instalacji telefonicznych, video i antenowych. Miernik składa się z jednostki głównej oraz terminatora które posiadają gniazda RJ45/RJ11 oraz antenowe F dzięki którym można testować instalacje zakończone takimi wtyczkami.
Podczas weryfikacji instalacji skrętkowej urządzenie obrazuje na wyświetlaczu LCD mapę połączeń z sygnalizacją błędów i pomiarem długości, z wyszczególnieniem zwarć, rozwarć, odgałęzień wraz z pomiarem długości, identyfikacją i sprawdzaniem łączności 10Mb/100Mb/1Gb Ethernet z kartą sieciową/switchem (indykacja portu) oraz wykrywaniem linii PoE. Przykładowe zrzuty ekranu urządzenia podczas realizacji tych funkcji przedstawiamy na rysunkach poniżej:
Urządzenie posiada generator tonowy cyfrowy i analogowy który może być wykorzystany do lokalizacji kabli i wykrywania żył w przewodzie wielożyłowym (niezbędne jest wtedy wyposażenie dodatkowe w postaci sondy-próbnika IntelliTone Probe).
Uwaga! Sonda-próbnik IntelliTone Pro200 Probe potrzebna do realizowania funkcji detekcji tonów jest dostępna w naszej ofercie.
Dane techniczne
Wymiary (długość/szerokość/wysokość): 163/76/36mm
Masa: ok. 360g
Szczegółowa specyfikacja urządzenia dostępna jest tutaj
Urządzenie w komplecie zawiera tester z adapterem do badania mapy połączeń, instrukcję obsługi oraz miękką torbę-futerał do przechowywania i przenoszenia.
Kontakt
Adres internetowy: www.stratos.pl
E-mail: info@stratos.pl
Tel: 22 834-88-30
Adres: Warszawa ul. Kasprowicza 107 (na terenie SP 223 ok. 200m od stacji metra Wawrzyszew)
Sprawdź jak dojechać (kliknij): mapka dojazdu