logo
Tester LAN FLUKE MicroScanner PoE Cable Verifier
nr katalogowy: 19900
Fotografie oferowanego towaru (real) - kliknij na zdjęciu aby powiększyć
powiększenie powiększenie
powiększenie powiększenie
Opis przedmiotu
Producentem urządzenia jest renomowana niemiecka firma FLUKE NETWORKS, specyfikacja urządzenia dostępna jest na stronie producenta tutaj instrukcja obsługi dostępna jest tutaj zaś film instruktażowy można obejrzeć tutaj.

MicroScanner PoE Cable Verifier jest wielofunkcyjnym testerem wyposażonym w zaawansowaną technologię do identyfikacji i diagnostyki urządzeń PoE pracujących w sieci LAN oraz weryfikacji okablowania VOICE/DATA/VIDEO w każdym środowisku pracy, nawet w aktywnych sieciach.
Główną funkcją miernika jest jest wszechstronna identyfikacja, weryfikacja i diagnostyka urządzeń PoE. Miernik wykrywa urządzenia PoE wszystkich stosowanych standardów (802.3af, 802.3at, 802.3bt, Passive Poe) obrazując na wyświetlaczu standard, klasę mocy, wartość mocy, typ zasilacza (pojedyńczy/podwójny), napięcie (dla Passive PoE) oraz linie na których występuje zasilanie:
Urządzenie posiada również funkcję weryfikacji instalacji skrętkowej (mapa połączeń) z pomiarem długości oraz sygnalizacją błędów połączeń:
Miernik umożliwia również identyfikację instalacji telefonicznych oraz identyfikację i sprawdzanie łączności 10Mb/100Mb/1Gb/2.5Gb/5Gb/10Gb Ethernet z kartą sieciową/switchem (indykacja portu)
Urządzenie posiada generator tonowy cyfrowy i analogowy który może być wykorzystany do lokalizacji kabli i wykrywania żył w przewodzie wielożyłowym (niezbędne jest wtedy wyposażenie dodatkowe w postaci sondy-próbnika IntelliTone Probe).
Uwaga! Sonda-próbnik IntelliTone Pro200 Probe potrzebna do realizowania funkcji detekcji tonów jest dostępna w naszej ofercie.
Dane techniczne
Wymiary (długość/szerokość/wysokość): 163/76/36mm
Masa (bez baterii): ok. 260g
Szczegółowa specyfikacja urządzenia dostępna jest tutaj
Urządzenie w komplecie zawiera tester z adapterem do badania mapy połączeń, instrukcję obsługi oraz miękką torbę-futerał do przechowywania i przenoszenia.
Kontakt
Adres internetowy: www.stratos.pl
E-mail: info@stratos.pl
Tel: 22 834-88-30
Adres: Warszawa ul. Kasprowicza 107 (na terenie SP 223 ok. 200m od stacji metra Wawrzyszew)
Sprawdź jak dojechać (kliknij): mapka dojazdu