logo
Klucz do obróbki kabla i mocowania wtyków F SAT HANLONG HT-224D
nr katalogowy: 19852
Fotografie oferowanego towaru (real) - kliknij na zdjęciu aby powiększyć
powiększenie powiększenie
Opis przedmiotu
Oferowane narzędzie jest ORYGINALNYM produktem renomowanej, tajwańskiej firmy HANLONG, specyfikacja dostępna jest na stronie producenta tutaj.

Oferowany klucz jest poręcznym narzędziem do wygodnej obróbki kabla koncentrycznego i pewnego mocowania na nim wtyków F.
Dwa ramiona zakończone metalowymi stożkowymi tulejami przeznaczone są do powiększenia szczeliny między ekranem a izolacją kabla. Rozmiary otworów tulei dopasowane są do średnicy izolacji wewnętrznej w kablach RG59 (3.7mm) oraz RG6 (4.4mm). Trzecie ramię oferowanego narzędzia zakończone jest metalową gwintowaną końcówką o rozmiarze gniazda F.
Wciskając ruchem obrotowym odpowiednią tuleję do obrabianego kabla formuje się jego końcówkę powiększając odstęp między izolatorem wewnętrznym a ekranem co umożliwia łatwe obsadzenie wtyku F przeznaczonego do zaciśnięcia. Nakręcając wtyk F na gwintowaną końcówkę dysponujemy wygodną rękojeścią do założenia/nakręcenia tego wtyku na przygotowany kabel.
Operacja przygotowania kabla i założenia (wkręcenia) na nim wtyku F wymaga dość dużej siły i pewnego chwytu wtyku. Dzięki oferowanemu narzędziu operacja ta jest wygodna i zapewnia pewne i dokładne wykonanie. Dwufunkcyjny klucz z ergonomicznym uchwytem dopasowanym do dłoni umożliwia zamocowanie nawet większej ilości wtyków bez zmęczenia ręki.
Dane techniczne
Materiał: wysokoudarowe TS, stal niklowana
Wymiary: 105/105/105/21mm
Masa: ok. 55g
Kontakt
Adres internetowy: www.stratos.pl
E-mail: info@stratos.pl
Tel: 22 834-88-30
Adres: Warszawa ul. Kasprowicza 107 (na terenie SP 223 ok. 200m od stacji metra Wawrzyszew)
Sprawdź jak dojechać (kliknij): mapka dojazdu