logo
Wielofunkcyjne narzędzie do obcinania przewodów i ściągania izolacji HANLONG HT-323C
nr katalogowy: 19847
Fotografie oferowanego towaru (real) - kliknij na zdjęciu aby powiększyć
powiększenie powiększenie
powiększenie powiększenie
Opis przedmiotu
Oferowany przedmiot jest ORYGINALNYM produktem renomowanej, tajwańskiej firmy HANLONG, specyfikacja dostępna jest na stronie producenta tutaj.

Oferowany przedmiot jest wielofunkcyjnym narzędziem instalatorskim do obrabiania kabli typu RG59, RG6 (RG62, 8241, KX6A, H155, 06/3.7, 5C2V, KOKA709, KOKA799, KOKA100 itp.).
Narzędzie posiada następujące funkcje:
- ściągania izolacji - umożliwia łatwe i wygodne ściągnięcie izolacji z kabla koncentrycznego w celu przygotowania go do założenia odpowiedniej końcówki. Konstrukcja ściągacza pozwala na ściągnięcie izolacji żyły wewnętrznej (pozostawiając żyłę) oraz izolacji zewnętrznej (pozostawiając ekran oraz dielektryk), Ściągacz wyposażony jest w dwa noże wykonane ze stali węglowej ze sprężyną dociskową umożliwiającą odpowiedni docisk noży do obrabianego kabla. Jeden nóż odizolowuje żyłę wewnętrzną kabla koncentrycznego z dielektryka drugi zaś ekran z płaszcza zewnętrznego. Odległość między nożami wynosi 6.35mm (0.25") co jest optymalną odległością do obsadzania złączy zaciskowych na obrabianym przewodzie.
- obcinania kabla - umożliwia obcięcie kabla koncentrycznego typu RG59-RG6 w pożądanym miejscu. Obcinanie realizowane jest przez obrót narzędzia wokół kabla umieszczonego w gnieździe tnącym. Po kilu-kilkunastu obrotach nacięty kabel można łatwo złamać.
- układania (wywinięcia) ekranu obrobionego przewodu - czasem potrzebna jest odpowiednia forma ułożenia siatki ekranu na kablu - w tym celu narzędzie posiada element rzepowy ułatwiający tę czynność.
Narzędzie wykonane jest ze z wysokogatunkowego ABS-u, elementy tnące wykonane są ze stali węglowej o dużej twardości.
Dane techniczne
Materiał: korpus - ABS, noże - stal węglowa
Wymiary (długość/szerokość/wysokość): 111/20/50mm
Masa: ok. 33g
Kontakt
Adres internetowy: www.stratos.pl
E-mail: info@stratos.pl
Tel: 22 834-88-30
Adres: Warszawa ul. Kasprowicza 107 (na terenie SP 223 ok. 200m od stacji metra Wawrzyszew)
Sprawdź jak dojechać (kliknij): mapka dojazdu