logo
Telefon monterski HANLONG Lineman's TP-9000
nr katalogowy: 19845
Fotografie oferowanego towaru (real) - kliknij na zdjęciu aby powiększyć
powiększenie powiększenie
powiększenie powiększenie
Opis przedmiotu
Dostawcą przedmiotu jest renomowana tajwańska firma firma HANLONG, specyfikacja dostępna jest na stronie dostawcy tutaj. zaś instrukcja obsługi dostępna jest tutaj.

Oferowany telefon monterski jest urządzeniem do wszechstronnej kontroli analogowej linii telefonicznej oraz tymczasowej komunikacji, przeznaczonym dla techników oraz instalatorów. Aparat może pracować w jednym z trzech trybów:
- MONITOR ten tryb służy do monitorowanie dźwiękowegostanu linii telefonicznej. Telefon ma wysoką impendację wejściową (>100kΩ ) co umożliwia testowanie linii bez przerywania rozmów, urządzenie nie generuje żadnego sygnału do testowanej linii telefonicznej
- RING w tym trybie urządzenie działa jak zwykły telefon i jest gotowy do odebrania rozmowy przychodzącej (w celu odebrania rozmowy należy go przełączyć do trybu TALK)
- TALK w tym trybie aparat działa jak zwykły telefon z funkcjami wybierania PULSE/TONE, zapisywania numerów do pamięci, przywołania ostatniego numeru
itp. Urządzenie jest przystosowanie do wygodnej obsługi jedną ręką - po wewnętrznej stronie słuchawki znajduje się przełącznik trybu pracy, włącznik trybu głośnomówiącego oraz przełącznik głośności:
Po zewnętrznej stronie słuchawki znajduje się klawiatura numeryczna z gumowymi przyciskami. Przyciski funkcyjne ST oraz MEM służą do zapisu i odczytu numerów z pamięci, przycisk LNR służy do wybierania ostatniego numeru lub wstawiania pauzy w numerze. Czerwona dioda wskaźnika polaryzacji informuje o odwróconej polaryzacji linii (przy właściwej polaryzacji wskaźnik nie świeci):
Aparat posiada gniazdo RJ11 do podłączenia testowanej linii telefonicznej, dwa przewody pomiarowe RJ11 oraz trójnik RJ11 z kablem zakończonym krokodylami do wygodnego podłączania testowanej linii. Aparat wykonany jest z antypoślizgowego tworzywa, posiada wbudowany filtr ADSL oraz uchwyt do wygodnego zawieszania przy pasku. Telefon nie wymaga dodatkowego zasilania - zasilany jest z linii telefonicznej, do której jest podłączony.
Dane techniczne
Zasilanie: bezpośrednio z linii telefonicznej
Wybieranie: tonowe DTMF
Rezystancja DC w trybie TALK: 150Ω
Rezystancja DC w trybie MONITOR: 100kΩ
Wymiary (długość/szerokość/wysokość): 224/70/71mm
Masa (bez baterii): ok. 270g
Komplet zawiera telefon monterski, przewódy pomiarowe oraz instrukcję obsługi.
Kontakt
Adres internetowy: www.stratos.pl
E-mail: info@stratos.pl
Tel: 22 834-88-30
Adres: Warszawa ul. Kasprowicza 107 (na terenie SP 223 ok. 200m od stacji metra Wawrzyszew)
Sprawdź jak dojechać (kliknij): mapka dojazdu