logo
Dodatkowy odbiornik terminator ID do testera sieci LAN SC8108
nr katalogowy: 19395
Fotografie oferowanego towaru (real) - kliknij na zdjęciu aby powiększyć
powiększenie powiększenie
Opis przedmiotu
Oferowany dodatkowy terminator poszerza funkcjonalność testera sieci LAN SC8108. Konstrukcja testera umożliwia dołączenie naraz do 8 terminatorów oznaczonych numerami ID1 do ID8. Tester identyfikuje terminator wyświetlając numer aktualnie mierzonego. Dzięki temu można testować rozbudowaną sieć dołączając do miernika kolejne odcinki instalacji z założonymi na ich końcu terminatorami. Tester SC8108 w komplecie posiada jeden odbiornik-terminator o numerze ID1. Oferowane przez nas dodatkowe terminatory mają numery od ID2 do ID8.
Uwaga1! Staramy sie mieć na stanie w magazynie terminatory o wszystkich numerach ID, niemniej bywa, że niektórych numerów brakuje. W związku z tym przyjmujemy zasadę, że domyślnie wysyłamy nabywcom adaptery o różnych numerach tak aby komplet zapewniał pełną funkcjonalność z miernikiem SC8108. (Np. jeśli ktoś zamówił jeden terminator - otrzyma terminator ID2 lub ID3 lub ID4 itp, natomiast jeśli zakup dotyczy 3 terminatorów to wyślemy np. ID3, ID5 i ID7). Jeśli zależy Państwu na konkretnych numerach prosimy o kontakt przed zakupem w celu sprawdzenia dostępności konkretnych numerów.

Uwaga2! Numer identyfikatora jest prezentowany na wyświetlaczu miernika tylko wtedy, gdy połączenia wtyczek badanego odcinka są prawidłowe (czyli 1:1 - wyświetlany jest wtedy komunikat PASS). W przypadku nieprawidłowych połączeń (komunikat FAIL) wyświetlony jest zawsze numer ID1.

Uwaga3! Oferowane terminatory współpracują z testerami LAN RJ45/BNC SC8108 z naszej oferty i tylko z nimi gwarantujemy poprawność działania. Na rynku dostępnych jest kilka tańszych, podobnych modeli testerów także oznaczanych symbolem SC8108 (różniących się chipsetem na płycie głównej) z którymi terminatory nie współpracują.

Uwaga4! Terminator można zakładać na przewodach i odcinkach nieaktywnej sieci LAN (odłączonej od routerów, switchów i kart sieciowych). Podłączenie terminatora do aktywnej sieci (pod napięciem, podłączonej do działających urządzeń) może być przyczyną uszkodzenia terminatora..
Dane techniczne
Numery ID: 2-8
Wymiary (długość/szerokość/wysokość): 77mm/30mm/20mm
Masa: ok. 26g
Kontakt
Adres internetowy: www.stratos.pl
E-mail: info@stratos.pl
Tel: 22 834-88-30
Adres: Warszawa ul. Kasprowicza 107 (na terenie SP 223 ok. 200m od stacji metra Wawrzyszew)
Sprawdź jak dojechać (kliknij): mapka dojazdu