logo
Tester okablowania sieciowego LAN RJ45/12/11 UTP, FTP, STP CY-468A
nr katalogowy: 19296
Fotografie oferowanego towaru (real) - kliknij na zdjęciu aby powiększyć
powiększenie powiększenie
powiększenie powiększenie
powiększenie powiększenie
Opis przedmiotu
Instrukcja obsługi oferowanego testera dostępna jest tutaj.

Tester okablowania sieciowego CY-468A jest prostym narzędziem do szybkiego i wygodnego sprawdzenia poprawności połączeń przewodów (patchcordów) wykonanych ze skrętki komputerowej lub przewodów telefonicznych. Tester przeznaczony jest do testowania sieci i przewodów wykonanych z każdego rodzaju skrętki, zarówno nieekranowanej (UTP) jak i ekranowanej (FTP, STP) a także przewodów telefonicznych 2, 4 i 6-ścio żyłowych. Tester posiada gniazda RJ45 oraz RJ12/11 - tak więc testowane kable powinny być zakończone takimi właśnie wtyczkami.
Tester składa się z dwóch części: nadajnika i odbiornika pozwalających na wygodne testowanie elementów sieci komputerowej o długości do 200m.
Jeden koniec testowanego przewodu należy podłączyć do nadajnika, na drugim końcu należy podłączyć odbiornik. Tester włączany jest przyciskiem Power (miga czerwona dioda LED). Zielone diody LED oznaczone 1-8 oraz G (odpowiadające kolejnym żyłom i masie testowanego przewodu) powinny migać w nadajniku i odbiorniku w kolejności 1-2-3-4-5-6-7-8-G. Brak którejkolwiek z diód oznacza prerwę w obwodzie żyły o danym numerze (G oznacza masę). Zmieniona kolejność zapalanych diód oznacza niepoprawne połączenie. Tempo "przemiatania" czyli zapalania się kolejnych diód można regulować w zakresie od 1/s do 3/s pokrętłem z boku obudowy nadajnika.
Dane techniczne
Napięcie zasilania: 9V (bateria typu 6F22 - brak w komplecie)
Długość/szerokość/wysokość (komplet nadajnik-odbiornik): 113mm/97mm/25mm
Masa (komplet nadajnik-odbiornik) : ok. 94g
Komplet zawiera nadajnik i odbiornik, w komplecie nie ma baterii.
Kontakt
E-mail: allegro@stratos.pl
Tel: 22 834-88-30
Adres: Warszawa ul. Kasprowicza 107 (na terenie SP 223 ok. 200m od stacji metra Wawrzyszew)
Firma czynna: godziny otwarcia, godziny pracy w okresach przed- i po-świątecznych oraz terminy urlopów podajemy w zakładce "Informacje od sprzedającego"
Sprawdź jak dojechać (kliknij): mapka dojazdu