logo
Narzędzie do ściągania izolacji z kabli płaskich z autodopasowaniem KNIPEX 1264180
nr katalogowy: 19234
Fotografie oferowanego towaru (real) - kliknij na zdjęciu aby powiększyć
powiększenie powiększenie
powiększenie powiększenie
Opis przedmiotu
Oferowane narzędzie jest produktem renomowanej, niemieckiej firmy KNIPEX, specyfikacja dostępna jest na stronie producenta tutaj zaś film instruktażowy dostępny jest tutaj.

Oferowany przedmiot jest czołowym automatycznym ściągaczem izolacji kabli płaskich o szerokości do 12mm i przekroju żyły w zakresie 0.75 do 2.5mm² (średnica Ø0.5-1.8mm, AWG 19-13). Dzięki "przelotowej" budowie możliwe jest ściąganie izolacji w dużej odległości od końca kabla. Specjalny mechanizm sciągający podczas zaciśnięcia rekojeści przytrzymuje obrabiany kabel oraz nacina i odciąga izolację na dystansie ok. 1cm. Mechanizm nie wymaga ustawiania grubości obrabianego przewodu - posiada funkcję autodopasowania - samoczynnie dopasowuje się do różnych przekrojów przewodu nie powodując uszkodzenia (nacinania) żył wewnętrznych.
Narzędzie wykonane jest z wysokogatunkowego lekkiego tworzywa wzmacnianego włóknem szklanym, noże wykonane są ze specjalnej stali narzędziowej, hartowanej olejowo, Czołowo usytuowany mechanizm ściągający umożliwia pracę w trudno dostępnych miejscach, ergonomiczna rekojeść i mała waga ułatwiają obsługę bez zmęczenia dłoni.
Dane techniczne
Typ obrabianych przewodów: kabel płaski, szerokość w izolacji max 12mm, przekrój żył 0.75 do 2.5mm² (średnica Ø0.5-1.8mm, AWG 19-13)
Materiał: korpus - tworzywo wzmacniene włóknem szklanym, noże - stal narzędziowa hartowana olejowo
Wymiary (długość/szerokość/grubość): ok 18/6/2.7cm
Masa: 125g
Kontakt
Adres internetowy: www.stratos.pl
E-mail: info@stratos.pl
Tel: 22 834-88-30
Adres: Warszawa ul. Kasprowicza 107 (na terenie SP 223 ok. 200m od stacji metra Wawrzyszew)
Sprawdź jak dojechać (kliknij): mapka dojazdu