logo
Klucz nastawny 0-85mm szczypce XL 40cm KNIPEX 8603400
nr katalogowy: 19229
Fotografie oferowanego towaru (real) - kliknij na zdjęciu aby powiększyć
powiększenie powiększenie
Opis przedmiotu
Oferowany przedmiot jest ORYGINALNYM produktem renomowanej, niemieckiej firmy KNIPEX, specyfikacja dostępna jest na stronie producenta tutaj zaś krótki film demonstarcyjny prezentowany jest tutaj

Oferowany klucz jest narzędziem łączącym w sobie funkcje szczypiec do chwytania, trzymania, zaciskania i zaginania różnych przedmiotów oraz klucza nastawnego o płynnej regulacji rozmiaru chwytanych elementów w zakresie 0-85mm (3 3/8").
Równoległe szczęki pozwalają na chwyt całą powierzchnią bez luzów, dzięki czemu nie następuje uszkodzenie krawędzi chwytanych elementów. Regulacji rozstawu można dokonywać bezpośrednio na chwytanym przedmiocie. Rozstaw szczęk pozwala na szybkie dokręcanie lub odkręcanie elementów złącznych w sposób zbliżony do tradycyjnego klucza z grzechotką.
Specjalny opatentowany mechanizm regulacji szczęk pozwala na szybkie i proste przestawianie zakresu przy użyciu jednej ręki - dzięki temu narzędzie zastępuje wieloczęściowy komplet kluczy:
Dzięki ramionom o długości ok. 35cm oraz 10-cio krotnemu przełożeniu siły ręki narzędzie zapewnia moment obrotowy o wartości 400Nm oraz zacisk na chwytanym elemencie o sile do 1 tony. Rękojeść narzędzia wykończona jest specjalnym antypoślizgowym tworzywem, blokada sworznia zapobiega przypadkowemu przestawieniu. Klucz wykonany jest z kutej stali chromo-wanadowej utwardzanej olejowo.
Dane techniczne
Materiał: kuta stal chromowo-wanadowa utwardzana olejowo, rękojeść z PCV
Zakres regulacji rozstawu szczęk: 25 pozycji regulacyjnych, w każdej płynna regulacja w zakresie 15mm, łącznie 0-85mm (0-3 3/8")
Wymiary (długość/szerokość/grubość): 400/80/20mm
Masa: ok. 1460g
Kontakt
Adres internetowy: www.stratos.pl
E-mail: info@stratos.pl
Tel: 22 834-88-30
Adres: Warszawa ul. Kasprowicza 107 (na terenie SP 223 ok. 200m od stacji metra Wawrzyszew)
Sprawdź jak dojechać (kliknij): mapka dojazdu