logo
Wielofuncyjny ściągacz izolacji ErgoStrip KNIPEX 169501SB
nr katalogowy: 19227
Fotografie oferowanego towaru (real) - kliknij na zdjęciu aby powiększyć
powiększenie powiększenie
powiększenie powiększenie
Opis przedmiotu
Oferowany przedmiot jest ORYGINALNYM produktem renomowanej, niemieckiej firmy KNIPEX, specyfikacja dostępna jest na stronie producenta tutaj zaś film instruktażowy prezentujący funkcje narzędzia dostępny jest tutaj

Oferowany ściągacz izolacji jest wielofunkcyjnym narzędziem do prac elektroinstalacyjnych łączącym w sobie funkcje:

1) ściągacza izolacji płaszcza z przewodów elektrycznych, teleinformatycznych i koncentrycznych. Narzędzie posiada na obu końcach noże do nacinania i usuwania płaszcza okragłych kabli elektrycznych o średnicy w zakresie 8.0~13.0mm oraz nacinania i usuwania płaszcza kabli koncentrycznych i teleinformatycznych o średnicy w zakresie 4.8~7.5mm:
2) ściągacza izolacji żył wewnętrznych w przewodach elektrycznych, teleinformatycznych i koncentrycznych. 6 profilowanych noży umożliwia usuwania izolacji żył o przekroju w zakresie 0.2~4.0mm²:
3) ściągania długich odcinków izolacji zewnętrznej przez nacinanie wzdłużne. Przelotowy uchwyt kabla z zamocowanym nożem zapewnia bezpieczne nacięcie wzdłużne bez ryzyka uszkodzenia izolacji żył wewnętrznych:
Innowacyjna pistoletowa konstrukcja narzędzia ułatwia pracę w trudno dostępnych miejscach - umożliwia wygodne ściąganie płaszcza przewodu wewnątrz puszek instalacyjnych:
Narzędzie wykonane jest z tworzywa sztucznego wzmacnianego włóknem szklanym, rękojeść wykończona jest specjalnym miękkim antypoźlizgowym tworzywem, przelotowa konstrukcja z uchylanymi elementami ze sprężyną rozwierającą oraz blokadą otwarcia umożliwia pracę na dowolnym fragmencie obrabianego kabla.
Dane techniczne
Materiał: tworzywo sztuczne wzmacniane włóknem szklanym, rękojeść z wielokomponentowymi nakładkami
Średnica usuwanej izolacji płaszcza z przewodów okrągłych elektrycznych: 8.0~13.0mm
Średnica usuwanej izolacji płaszcza z przewodów koncentrycznych i teleinformatycznych: 4.8~7.5mm
Rozmiar usuwanej izolacji pojedyńczych żył wewnętrznych: profile na kabel o przekroju 0.2 / 0.3 / 0.8 / 1.5 / 2.5 / 4.0mm²
Wymiary: ok. 9+6/3.5/2.5cm
Masa: ok. 41g
Kontakt
Adres internetowy: www.stratos.pl
E-mail: info@stratos.pl
Tel: 22 834-88-30
Adres: Warszawa ul. Kasprowicza 107 (na terenie SP 223 ok. 200m od stacji metra Wawrzyszew)
Sprawdź jak dojechać (kliknij): mapka dojazdu