logo
Klucz nastawny 0-46mm szczypce 25cm KNIPEX 8603250
nr katalogowy: 19220
Fotografie oferowanego towaru (real) - kliknij na zdjęciu aby powiększyć
powiększenie powiększenie
Opis przedmiotu
Oferowany przedmiot jest ORYGINALNYM produktem renomowanej, niemieckiej firmy KNIPEX, specyfikacja dostępna jest na stronie producenta tutaj zaś krótki film demonstarcyjny prezentowany jest tutaj

Oferowany klucz jest narzędziem łączącym w sobie funkcje szczypiec do chwytania, trzymania, zaciskania i zaginania różnych przedmiotów oraz klucza nastawnego o płynnej regulacji rozmiaru chwytanych elementów w zakresie 0-46mm (1 3/4").
Równoległe szczęki pozwalają na chwyt całą powierzchnią bez luzów, dzięki czemu nie następuje uszkodzenie krawędzi chwytanych elementów. Regulacji rozstawu można dokonywać bezpośrednio na chwytanym przedmiocie. Rozstaw szczęk pozwala na szybkie dokręcanie lub odkręcanie elementów złącznych w sposób zbliżony do tradycyjnego klucza z grzechotką.
Specjalny opatentowany mechanizm regulacji szczęk pozwala na szybkie i proste przestawianie zakresu przy użyciu jednej ręki - dzięki temu narzędzie zastępuje wieloczęściowy komplet kluczy:
Dzięki ramionom o długości ok. 21cm narzędzie zapewnia 10-cio krotne przełożenie siły ręki. Rękojeść narzędzia wykończona jest specjalnym antypoślizgowym tworzywem, blokada sworznia zapobiega przypadkowemu przestawieniu. Klucz wykonany jest z kutej stali chromo-wanadowej utwardzanej olejowo.
Dane techniczne
Materiał: kuta stal chromowo-wanadowa utwardzana olejowo, rękojeść z PCV
Zakres regulacji rozstawu szczęk: 17 pozycji regulacyjnych, w każdej płynna regulacja w zakresie 7mm, łącznie 0-46mm (0-1 3/4")
Wymiary (długość/szerokość/grubość): 250/50/15mm
Masa: ok. 540g
Kontakt
Adres internetowy: www.stratos.pl
E-mail: info@stratos.pl
Tel: 22 834-88-30
Adres: Warszawa ul. Kasprowicza 107 (na terenie SP 223 ok. 200m od stacji metra Wawrzyszew)
Sprawdź jak dojechać (kliknij): mapka dojazdu