logo
Multimetr - miernik piórowy U/I/R - tester stanów logicznych - detektor NCV MASTECH MS8212A
nr katalogowy: 19082
Fotografie oferowanego towaru (real) - kliknij na zdjęciu aby powiększyć
powiększenie powiększenie
powiększenie powiększenie
powiększenie powiększenie
Opis przedmiotu
Producentem urządzenia jest renomowana firma MASTECH, opis i specyfikacja dostępna jest na stronie producenta tutaj zaś instrukcja obsługi dostępna jest tutaj.

Oferowane urządzenie jest wygodnym i poręcznym (możliwość obsługi jedną ręką) narzędziem łączącym w sobie funkcje:
- pomiaru napięcia stałego w zakresach 200m/2/20/200/600V (±0.7%) (podział na 5 zakresów z automatyczną lub manualną zmianą zakresów)
- pomiaru napięcia zmiennego w zakresach 200m/2/20/200 (±0.8%), 600V (±1.0%) (podział na 5 zakresów z automatyczną lub manualną zmianą zakresów)
- pomiaru natężenia prądu stałego w zakresach 20/200mA (±1.5%) (podział na 2 zakresy z automatyczną lub manualną zmianą zakresów)
- pomiaru natężenia prądu zmiennego w zakresach 20/200mA (±2.0%) (podział na 2 zakresy z automatyczną lub manualną zmianą zakresów)
- pomiaru rezystancji (oporności) w zakresach 200Ω/2k/20k/200k/2/20MΩ (±1.0%) (podział na 6 zakresów z automatyczną lub manualną zmianą zakresów)
- testu ciągłości obwodu (z brzęczykiem informującym o zamkniętym [poniżej 50Ω] obwodzie)
- testu kierunku polaryzacji diody (z wyświetleniem progu przewodzenia w V)
- bezkontaktowej detekcji napięcia przemiennego w zakresie 110-230V (z sygnałem świetlnym i akustycznym wykrytego napięcia)
- testu stanów logicznych (z sygnalizacją na wyświetlaczu LCD oraz zapaleniem zielonej [stan niski <1.5V] lub czerwonej [stan wysoki >3.5V] diody LED
Miernik posiada w przedniej części szpilkę pomiarową (+ mierzonego obwodu) oraz kabel o długości ok. 1m zakończony szpilką pomiarową podłączany do tylnej części miernika (masa lub - mierzonego obwodu). Dzięki takiemu rozwiązaniu można dokonywać pomiaru posługując się jedną ręką. W komplecie znajdują się dwa izolowane krokodylki które można nakręcić na szpilki pomiarowe w celu uzyskania trwałego kontaktu z (+) lub (-) mierzonego obwodu.
Miernik posiada funkcje MAX-H oraz HOLD umożliwiające wyświetlenie i zatrzymanie na wyświetlaczu wartości maksymalnej (MAX-H) lub bieżącej (HOLD) mierzonego parametru. W komplecie miernik posiada pokrowiec (z możliwością przytroczenia do paska). Obudowa miernika wykonana jest z antypoźlizgowego tworzywa.
Dane techniczne
Napięcie zasilania: 3V (2xAAA, baterie w komplecie)
Wymiary (długość/szerokość/głębokość): 222mm/43mm/29mm
Masa (bez pokrowca i kabli pomiarowych) : ok. 112g
Długość przewodu pomiarowego: ok. 1m
Komplet zawiera miernik, komplet baterii, przewód pomiarowy, 2 krokodylki oraz instrukcję obsługi.
Kontakt
E-mail: info@stratos.pl
Tel: 22 834-88-30
Adres: Warszawa ul. Kasprowicza 107 (na terenie SP 223 ok. 200m od stacji metra Wawrzyszew)
Sprawdź jak dojechać (kliknij): mapka dojazdu