logo
Wielofunkcyjne narzędzie do cięcia przewodów i ściągania izolacji HANLONG HT-352
nr katalogowy: 19062
Fotografie oferowanego towaru (real) - kliknij na zdjęciu aby powiększyć
powiększenie powiększenie
powiększenie powiększenie
Opis przedmiotu
Oferowane narzędzie jest ORYGINALNYM produktem renomowanej, tajwańskiej firmy HANLONG, specyfikacja dostępna jest na stronie producenta tutaj.

Oferowany przedmiot jest wielofunkcyjnym narzędziem instalatorskim do cięcia i obróbki kabli koncentrycznych i teleinformatycznych w celu przygotowania ich do założenia złączy.
Narzędzie posiada następujące funkcje:
1) Dwunożowy ściągacz izolacji z kabli koncentrycznych - obrotowa wkładka umożliwia ustawienie narzędzia do ściągania izolacji z kabli koncentrycznych typu RG59, RG6, H155 i ich odpowiednikach (położenie 59/6) oraz kabli typu RG7, RG11, RG213, H1000 i ich odpowiednikach (położenie 7/11)
2) Ściągacz izolacji z przewodów wielożyłowych z pojedyńczym nożem - wygodna regulacja głębokości cięcia noża umożliwia ściąganie izolacji z okrągłych przewodów wielożyłowych (skrętka, domofonówka, alarmówka) o średnicy 5-8mm
3) Nóż do cięcia okrągłych przewodów (miedzianych, aluminiowych, srebrnych)
4) Nóż do cięcia płaskich przewodów ze ściągaczem izolacji na odpowiednim dystansie - odpowiednie ułożenie płaskiego przewodu w narzędziu umożliwia przycięcie i ściągnięcie izolacji z płaskiego przewodu obrabianego do wtyków RJ 4P/6P (1/4" - 6mm) lub 8P (1/2", 12mm).
Narzędzie wykonane jest ze z wysokogatunkowego ABS-u, elementy tnące wykonane są ze stali węglowej o dużej twardości, długość ramion wynosi ok. 8cm.
Dane techniczne
Materiał: korpus - ABS, noże - stal węglowa
Wymiary (długość/szerokość/grubość): 12/7/2cm
Masa: ok. 73g
Kontakt
Adres internetowy: www.stratos.pl
E-mail: info@stratos.pl
Tel: 22 834-88-30
Adres: Warszawa ul. Kasprowicza 107 (na terenie SP 223 ok. 200m od stacji metra Wawrzyszew)
Sprawdź jak dojechać (kliknij): mapka dojazdu