logo
Gniazdo Jack 6.3mm 3-polowe TRS stereo HQ CHROM-GOLD VITALCO
nr katalogowy: 18572
Fotografie oferowanego towaru (real) - kliknij na zdjęciu aby powiększyć
powiększenie powiększenie
Opis przedmiotu
Dostawcą gniazd jest renomowana firma VITALCO - producent kabli i osprzętu AV.

Złącza Jack 6.3mm (1/4") są stosowane w instalacjach audio i estradowych. Występują w dwóch wersjach: dwustykowej (2P TS mono) lub trójstykowej (3P TRS stereo).
Oferowane gniazdo jest złączem Jack 6.3mm mono trójstykowym TRS (Tip-Ring-Sleeve). Gniazdo wykorzystywane jest w połączeniach wymagających dwóch kanałów przesyłu danych (trzecia żyła to ekran) np. mikrofony, instrumenty muzyczne, wzmacniacze estradowe itp. Oczywiście nic nie stoi na przszkodzie aby gniazdo stosować do przesyłu jednego kanału - w takim przypadku wykorzystywany jest kontakt Tip, kontakt Ring pozostaje niepodłączony.
Gniazdo przeznaczone jest do przylutowania ekranowanego, dwużyłowego przewodu. Kontakty Tip i Ring do lutowania żył sygnałowych mają postać krótkich blaszek, kontakt do ekranu Sleeve wykonany jest w formie "chorągiewki" do której ekran można przylutować lub zacisnąć.
Korpus gniazda wykonany jest z mosiądzu i aluminium, metalowa osłona zapewnia dobre ekranowanie, elementy stykowe są pozłacane, sprężynowa odgiętka zabezpiecza przewód przed złamaniem. Igelitowa osłonka zapewnia ochronę miejsc lutowania przed przypadkowym zwarciem z obudową. Otwór na kabel umożliwia wprowadzenie kabla o średnicy do 6mm.
Dane techniczne
Złącze: gniazdo Jack 6.3mm 3-polowe TRS żeńskie
Materiał: korpus mosiężno-aluminiowy, osłona metalowa chromowana, styki złocone
Długość (z przegiętką): ok. 78mm
Średnica: ok. 14mm
Masa 1 szt: 25g
Maksymalna średnica wprowadzanego przewodu: ok. 6mm
Kontakt
Adres internetowy: www.stratos.pl
E-mail: info@stratos.pl
Tel: 22 834-88-30
Adres: Warszawa ul. Kasprowicza 107 (na terenie SP 223 ok. 200m od stacji metra Wawrzyszew)
Sprawdź jak dojechać (kliknij): mapka dojazdu