logo
Gniazdo RCA/CINCH panelowe izolowane pozłacane HQ VITALCO
nr katalogowy: 18315
Fotografie oferowanego towaru (real) - kliknij na zdjęciu aby powiększyć
powiększenie powiększenie
powiększenie powiększenie
Opis przedmiotu
Oferowane złącza sprzedajemy wyłącznie w parzystych ilościach. Każda para składa się z 2 gniazd oznaczonych różnymi kolorami. Gniazda są oznaczone dwoma kolorami dla uniknięcia pomyłek przy łączeniu ze sobą komponentów zestawu audio-video.

Dostawcą gniazd jest renomowana firma VITALCO - producent kabli i osprzętu AV.

RCA (zwane też często CINCH) jest najbardziej popularnym typem złącza używanym do przesyłania sygnałów analogowych (AUDIO STEREO rzadziej AUDIO-VIDEO Composite, Component, RGB) lub cyfrowych (S/PDIF COAXIAL) stosowanym w sprzętach AV (amplitunery, odtwarzacze DVD, BR, tunery SAT, CAR AUDIO itp). Złącze ma centralny pin sygnałowy oraz masę na zewnętrznej tulei. Do złącz RCA stosuje się kabel współosiowy (koncentryczny) o impedancji 75Ω.

Oferowane gniazda przeznaczone są do montażu na płycie (panelu) o grubości do 5mm. Złącza posiadają plastykowe podkładki pozwalające na całkowite odizolowanie gniazda od panela. Gniazda posiadają gwint M8x0.75 oraz nakrętki H12. Wymiarowanie złącza przedstawia rysunek poniżej:
Mocowanie kabla do złącza realizowane jest przez lutowanie. Kontakt do lutowania żyły sygnałowej (SIGNAL) ma postać wyprofilowanej tulejki, kontakt do ekranu (GROUND) wykonany jest w formie blaszki.
Wykonanie złącza (użyte materiały i reżim produkcyjny) zapewniają wysoką jakość połączenia i ekranowania przesyłanego sygnału.
Dane techniczne
Złącze: RCA/CINCH panelowe żeńskie
Materiał: korpus i nakrętki mosiężne, podkładki plastykowe, styki złocone
Długość: 30mm
Gwint: M8x0.75mm
Nakrętki: sześciokątne 12mm
Maksymalna grubość panelu: ok. 5mm
Masa 1 szt: 8g
Kontakt
Adres internetowy: www.stratos.pl
E-mail: info@stratos.pl
Tel: 22 834-88-30
Adres: Warszawa ul. Kasprowicza 107 (na terenie SP 223 ok. 200m od stacji metra Wawrzyszew)
Sprawdź jak dojechać (kliknij): mapka dojazdu