logo
Wtyk XLR na kabel srebrzony NEUTRIK NC3MXX czarny
nr katalogowy: 17808
Fotografie oferowanego towaru (real) - kliknij na zdjęciu aby powiększyć
powiększenie powiększenie
Opis przedmiotu
Producentem wtyków jest firma NEUTRIK - wiodący na świecie dostawca profesjonalnych złączy audio i wideo z Liechtensteinu. Szczegółowy opis wtyków dostępny jest na stronie producenta tutaj, karta katalogowa dostępna jest tutaj zaś instrukcja montażu tutaj.

XLR (External Line Return) to standard profesjonalnych złączy wykorzystywany w technice audio, video oraz w sprzęcie głośnikowym i oświetleniowym. Inna nazwa to CANNON (od twórcy standardu). Standard definiuje liczbę pinów od 3 do 7, najbardziej popularne są złącza 3-pinowe oraz 5-pinowe.
Oferowany wtyk jest złączem 3-pinowym i przeznaczony jest do lutowania na wielożyłowym kablu o średnicy do 8mm. 3 srebrzone półtulejki oraz płaski konektor służą do przylutowania żył sygnałowych oraz ekranu. Plastikowa wkładka izolacyjna chroni przed przypadkowym zwarciem styków sygnałowych z obudową.
Korpus wtyku wykonany jest z polyuretanu, mosiężne styki kontaktowe są srebrzone. Metalowa osłona wykonana jest ze stopu cynku, Gumowa przegiętka pozwala na wprowadzenie kabla o średnicy 3.5-8mm. Wykonanie złącza (użyte materiały i reżim produkcyjny) zapewniają wysoką jakość połączenia i ekranowania przesyłanego sygnału.
Dane techniczne
Złącze: wtyk XLR/CANNON na kabel męski
Materiał: styki mosiężne srebrzone, osłona ze stopu cynku, przegiętka z plastycznego tworzywa.
Długość: ok. 69mm
Średnica: ok. 20mm
Masa 1 szt: 30g
Średnica wprowadzanego przewodu: 3.5-8mm
Kontakt
E-mail: allegro@stratos.pl
Tel: 22 834-88-30
Adres: Warszawa ul. Kasprowicza 107 (na terenie SP 223 ok. 200m od stacji metra Wawrzyszew)
Sprawdź jak dojechać (kliknij): mapka dojazdu