logo
Wtyk JACK 6.3mm 3P TRS STEREO HQ PROLINK
nr katalogowy: 17778
Fotografie oferowanego towaru (real) - kliknij na zdjęciu aby powiększyć
powiększenie powiększenie
Opis przedmiotu
Oferowany przedmiot jest oryginalnym produktem renomowanej firmy PROLINK - producenta wysokiej klasy osprzętu AV.

Oferowane złącza sprzedajemy wyłącznie w parzystych ilościach. Każda para składa się z 2 wtyków oznaczonych paskami w kolorze żółtym i zielonym. Bywa to pomocne przy używaniu większych ilości kabli, ew. dla odróżnienia np. wyjścia/wejścia, podłączanego urządzenia itp.

Złącza Jack 6.3mm (1/4") są stosowane w instalacjach audio i estradowych, w urządzeniach AUDIO-VIDEO oraz instrumentach muzycznych. Występują w dwóch wersjach: dwustykowej (2P TS mono) lub trójstykowej (3P TRS stereo).
Oferowany wtyk jest złączem Jack 6.3mm stereo trójstykowym TRS (Tip-Ring-Sleeve). Wtyk wykorzystywany jest w połączeniach wymagających dwóch kanałów przesyłu danych (trzecia żyła to ekran) np. AUDIO STEREO w słuchawkach, mikserach itp.

Oferowane złącze przeznaczone jest do przylutowania ekranowanego, dwużyłowego przewodu. Kontakty do lutowania żył sygnałowych (SIGNAL) mają postać krótkich blaszek, kontakt do ekranu (GROUND) wykonany jest w formie "chorągiewki" do której ekran można przylutować lub zacisnąć. Igelitowa osłonka zapewnia ochronę miejsc lutowania przed przypadkowym zwarciem z obudową.
Moletowana osłona wtyku wykonana jest z niklowanego mosiądzu, sprężysta odgiętka umożliwia użycie przewodu o średnicy do 8mm. Wykonanie wtyków (użyte materiały i reżim produkcyjny) zapewniają wysoką jakość połączenia i ekranowania przesyłanego sygnału.
Dane techniczne
Złącze: Jack 6.3mm 3P TRS stereo męski
Materiał: niklowany mosiądz
Długość: ok. 98mm
Średnica (w najszerszej części): 14mm
Masa 1 szt: 24g
Maksymalna średnica wprowadzanego przewodu: 8mm
Kontakt
Adres internetowy: www.stratos.pl
E-mail: info@stratos.pl
Tel: 22 834-88-30
Adres: Warszawa ul. Kasprowicza 107 (na terenie SP 223 ok. 200m od stacji metra Wawrzyszew)
Sprawdź jak dojechać (kliknij): mapka dojazdu