logo
Wtyk JACK 6.3mm 3-polowy TRS stereo ze złączem śrubowym TERMINAL BLOCK DELOCK
nr katalogowy: 17775
Fotografie oferowanego towaru (real) - kliknij na zdjęciu aby powiększyć
powiększenie powiększenie
Opis przedmiotu
Dostawcą złącza jest renomowana niemiecka firma DELOCK, szczegółowy opis dostępny na stronie producenta tutaj, zaś specyfikacja dostępna jest tutaj.

Złącza Jack 6.3mm (1/4") są stosowane w instalacjach audio i estradowych. Występują w dwóch wersjach: dwustykowej (2P TS mono) lub trójstykowej (3P TRS stereo).
Oferowany wtyk jest złączem Jack 6.3mm stereo trójstykowym TRS (Tip-Ring-Sleeve). Wtyk wykorzystywany jest w połączeniach wymagających dwóch kanałów przesyłu danych (trzecia żyła to ekran) np. AUDIO STEREO w słuchawkach, mikserach itp. Zwierając styki Ring i Sleeve można używać wtyku jako złącza dwustykowego mono.

Wtyk zakończony jest złączem śrubowym (tzw. TERMINAL BLOCK). Odpowiednie kontakty oznaczone są symbolami (L - TIP, R - RING, odwrócone T - SLEEVE) umożliwiającymi łatwe i pewne podłączenie trzech żył przewodu o średnicy do 2.5mm każda.
Złącze wykonane jest w wersji dwuczęściowej (removable) która umożliwia szybkie połączenie i rozłączenie bez konieczności odkręcania przewodów.
Wykonanie wtyku (użyte materiały i reżim produkcyjny) zapewniają wysoką jakość przesyłania sygnałów audio i audio-video.

Posiadamy całą gamę złącz z zaciskami śrubowymi TERMINAL BLOCK. Można je znaleźć w naszej ofercie wpisując TERMINAL w wyszukiwarce w katalogu produktów.
Dane techniczne
Złącze: wtyk Jack 6.3mm 3P TRS stereo męski, zaciski śrubowe TERMINAL BLOCK
Wymiary (długość/szerokość/wysokość): 83/21/17mm
Masa 1 szt: 19g
Maksymalna średnica żył przykręcanego kabla: 2.5mm
Kontakt
Adres internetowy: www.stratos.pl
E-mail: info@stratos.pl
Tel: 22 834-88-30
Adres: Warszawa ul. Kasprowicza 107 (na terenie SP 223 ok. 200m od stacji metra Wawrzyszew)
Sprawdź jak dojechać (kliknij): mapka dojazdu