logo
Wtyk JACK 6.3mm 2-polowy TS mono HQ PROLINK PREMIUM
nr katalogowy: 17679
Fotografie oferowanego towaru (real) - kliknij na zdjęciu aby powiększyć
powiększenie powiększenie
powiększenie powiększenie
Opis przedmiotu
Oferowany przedmiot jest oryginalnym produktem renomowanej firmy PROLINK - producenta wysokiej klasy osprzętu AV.

Oferowane złącza sprzedajemy wyłącznie w parzystych ilościach. Każda para składa się z 2 wtyków oznaczonych napisami w kolorze białym i czerwonym. Bywa to pomocne przy używaniu większych ilości kabli, ew. dla odróżnienia np. wyjścia/wejścia, kanału lewego/prawego itp.

Złącza Jack 6.3mm (1/4") są stosowane w instalacjach audio i estradowych, w urządzeniach AUDIO-VIDEO oraz instrumentach muzycznych. Występują w dwóch wersjach: dwustykowej (2P TS mono) lub trójstykowej (3P TRS stereo).
Oferowany wtyk jest złączem Jack 6.3mm mono dwustykowym TS (Tip-Sleeve). Wtyk wykorzystywany jest w połączeniach wymagających jednego kanału przesyłu danych (druga żyła to ekran) np. mikrofony, instrumenty muzyczne, wzmacniacze estradowe itp.

Oferowane złącze przeznaczone jest do przylutowania ekranowanego, jednożyłowego przewodu. Kontakt do lutowania żyły sygnałowej (SIGNAL) ma postać krótkiej blaszki, kontakt do ekranu (GROUND) wykonany jest w formie "chorągiewki" do której ekran można przylutować lub zacisnąć. Igelitowa osłonka zapewnia ochronę miejsca lutowania przed przypadkowym zwarciem z obudową.
Osłona wtyku wykonana jest z brązowanego mosiądzu, styki pokryte są 24-karatowym złotem, otwór do wprowadzania kabla umożliwia użycie przewodu o średnicy do 7mm.
Wykonanie wtyków (użyte materiały i reżim produkcyjny) zapewniają wysoką jakość połączenia i ekranowania przesyłanego sygnału.
Dane techniczne
Złącze: Jack 6.3mm 2P TS mono męski
Materiał: brązowany mosiądz, styki złocone
Długość ok. 75mm
Średnica (w najszerszej części): 15mm
Masa 1 szt: 23g
Maksymalna średnica wprowadzanego przewodu: 7mm
Kontakt
Adres internetowy: www.stratos.pl
E-mail: info@stratos.pl
Tel: 22 834-88-30
Adres: Warszawa ul. Kasprowicza 107 (na terenie SP 223 ok. 200m od stacji metra Wawrzyszew)
Sprawdź jak dojechać (kliknij): mapka dojazdu