logo
Wtyk JACK 6.3mm 2P TS MONO HQ PROLINK
nr katalogowy: 17678
Fotografie oferowanego towaru (real) - kliknij na zdjęciu aby powiększyć
powiększenie powiększenie
Opis przedmiotu
Oferowany przedmiot jest oryginalnym produktem renomowanej firmy PROLINK - producenta wysokiej klasy osprzętu AV.

Oferowane złącza sprzedajemy wyłącznie w parzystych ilościach. Każda para składa się z 2 wtyków oznaczonych paskami w kolorze niebieskim i czerwonym. Bywa to pomocne przy używaniu większych ilości kabli, ew. dla odróżnienia np. wyjścia/wejścia, kanału lewego/prawego itp.

Złącza Jack 6.3mm (1/4") są stosowane w instalacjach audio i estradowych, w urządzeniach AUDIO-VIDEO oraz instrumentach muzycznych. Występują w dwóch wersjach: dwustykowej (2P TS mono) lub trójstykowej (3P TRS stereo).
Oferowany wtyk jest złączem Jack 6.3mm mono dwustykowym TS (Tip-Sleeve). Wtyk wykorzystywany jest w połączeniach wymagających jednego kanału przesyłu danych (druga żyła to ekran) np. mikrofony, instrumenty muzyczne, wzmacniacze estradowe itp.

Oferowane złącze przeznaczone jest do przylutowania ekranowanego, jednożyłowego przewodu. Kontakt do lutowania żyły sygnałowej (SIGNAL) ma postać krótkiej blaszki, kontakt do ekranu (GROUND) wykonany jest w formie "chorągiewki" do której ekran można przylutować lub zacisnąć. Igelitowa osłonka zapewnia ochronę miejsca lutowania przed przypadkowym zwarciem z obudową.
Moletowana osłona wtyku wykonana jest z niklowanego mosiądzu, sprężysta odgiętka umożliwia użycie przewodu o średnicy do 8mm. Wykonanie wtyków (użyte materiały i reżim produkcyjny) zapewniają wysoką jakość połączenia i ekranowania przesyłanego sygnału.
Dane techniczne
Złącze: Jack 6.3mm 2P TS mono męski
Materiał: niklowany mosiądz
Długość ok. 98mm
Średnica (w najszerszej części): ok. 14mm
Masa 1 szt: 22g
Maksymalna średnica wprowadzanego przewodu: 8mm
Kontakt
Adres internetowy: www.stratos.pl
E-mail: info@stratos.pl
Tel: 22 834-88-30
Adres: Warszawa ul. Kasprowicza 107 (na terenie SP 223 ok. 200m od stacji metra Wawrzyszew)
Sprawdź jak dojechać (kliknij): mapka dojazdu