logo
Wtyk JACK 6.3mm 2P TS MONO chromowany HQ VITALCO
nr katalogowy: 17675
Fotografie oferowanego towaru (real) - kliknij na zdjęciu aby powiększyć
powiększenie powiększenie
Opis przedmiotu
Dostawcą wtyków jest renomowana firma VITALCO - producent kabli i osprzętu AV.

Złącza Jack 6.3mm (1/4") są stosowane w instalacjach audio i estradowych, w urządzeniach AUDIO-VIDEO oraz instrumentach muzycznych. Występują w dwóch wersjach: dwustykowej (2P TS mono) lub trójstykowej (3P TRS stereo).
Oferowany wtyk jest złączem Jack 6.3mm mono dwustykowym TS (Tip-Sleeve). Wtyk wykorzystywany jest w połączeniach wymagających jednego kanału przesyłu danych (druga żyła to ekran) np. mikrofony, instrumenty muzyczne, wzmacniacze estradowe itp.

Oferowane złącze przeznaczone jest do przylutowania ekranowanego, jednożyłowego przewodu. Kontakt do lutowania żyły sygnałowej (SIGNAL) ma postać krótkiej blaszki, kontakt do ekranu (GROUND) wykonany jest w formie "chorągiewki" do której ekran można przylutować lub zacisnąć. Igelitowa osłonka zapewnia ochronę miejsca lutowania przed przypadkowym zwarciem z obudową.
Osłona wtyku wykonana jest z chromowanego mosiądzu, elementy stykowe są pozłacane, sprężysta odgiętka umożliwia użycie przewodu o średnicy do 7mm. Wykonanie wtyków (użyte materiały i reżim produkcyjny) zapewniają wysoką jakość połączenia i ekranowania przesyłanego sygnału.
Dane techniczne
Złącze: Jack 6.3mm 2P TS mono męski
Materiał: chromowany mosiądz, styki złocone
Długość: ok. 88mm
Średnica (w najszerszej części): 12mm
Masa 1 szt: 15g
Maksymalna średnica wprowadzanego przewodu: 7mm
Kontakt
Adres internetowy: www.stratos.pl
E-mail: info@stratos.pl
Tel: 22 834-88-30
Adres: Warszawa ul. Kasprowicza 107 (na terenie SP 223 ok. 200m od stacji metra Wawrzyszew)
Sprawdź jak dojechać (kliknij): mapka dojazdu