logo
Wtyk JACK 6.3mm 2P TS MONO kątowy HQ VITALCO
nr katalogowy: 17673
Fotografie oferowanego towaru (real) - kliknij na zdjęciu aby powiększyć
powiększenie powiększenie
Opis przedmiotu
Dostawcą wtyków jest renomowana firma VITALCO - producent kabli i osprzętu AV.

Złącza Jack 6.3mm (1/4") są stosowane w instalacjach audio i estradowych. Występują w dwóch wersjach: dwustykowej (2P TS mono) lub trójstykowej (3P TRS stereo).
Oferowany wtyk jest złączem Jack 6.3mm mono dwustykowym TS (Tip-Sleeve). Wtyk wykorzystywany jest w połączeniach wymagających jednego kanału przesyłu danych (druga żyła to ekran) np. mikrofony, instrumenty muzyczne, wzmacniacze estradowe itp. Kątowa forma wtyku umożliwia stosowanie w sytuacjach gdzie brak jest miejsca i konieczne jest prowadzenie kabla równolegle do panelu do którego podłączany jest wtyk.

Oferowane złącze przeznaczone jest do przylutowania ekranowanego, jednożyłowego przewodu. Kontakt do lutowania żyły sygnałowej (SIGNAL) ma postać półtulejki, kontakt do ekranu (GROUND) wykonany jest w formie "chorągiewki" do której ekran można przylutować lub zacisnąć. Igelitowa osłonka zapewnia ochronę miejsca lutowania przed przypadkowym zwarciem z obudową.
Osłona wtyku wykonana jest z kolorowanego na złoto mosiądzu, elementy stykowe są pozłacane, sprężysta odgiętka umożliwia użycie przewodu o średnicy do 7mm. Wykonanie wtyków (użyte materiały i reżim produkcyjny) zapewniają wysoką jakość połączenia i ekranowania przesyłanego sygnału.
Dane techniczne
Złącze: Jack 6.3mm 2P TS mono męski
Materiał: mosiądz kolorowany na złoto, styki złocone
Długość (z przegiętką): ok. 63mm
Średnica (w najszerszej części): 12mm
Masa 1 szt: 21g
Maksymalna średnica wprowadzanego przewodu: 7mm
Kontakt
Adres internetowy: www.stratos.pl
E-mail: info@stratos.pl
Tel: 22 834-88-30
Adres: Warszawa ul. Kasprowicza 107 (na terenie SP 223 ok. 200m od stacji metra Wawrzyszew)
Sprawdź jak dojechać (kliknij): mapka dojazdu