logo
Wtyk Jack 3.5mm 3-polowy TRS stereo HQ BLACK VITALCO
nr katalogowy: 17481
Fotografie oferowanego towaru (real) - kliknij na zdjęciu aby powiększyć
powiększenie powiększenie
Opis przedmiotu
Dostawcą wtyków jest renomowana firma VITALCO - producent kabli i osprzętu AV.

Wtyk Jack 3.5mm stereo 3-polowy TRS (Tip-Ring-Sleeve) wykorzystywany jest w połączeniach wymagających dwóch kanałów przesyłu danych (trzecia żyła to masa) np. AUDIO L, AUDIO R (połączenie najczęściej spotykane w słuchawkach, odtwarzaczach MP3, kartach dźwiękowych) lub AUDIO MONO, MICROPHONE (w zestawach słuchawkowych).

Oferowany wtyk posiada pogrubiony segment przedłużający o długości ok. 3.5mm dzięki czemu realizuje wszystkie funkcje złącza Jack 3.5mm TRS i jednocześnie umożliwia podłączenie do smartfonu/tabletu posiadającego etui (obudowa "zwykłego" wtyku opierając się o etui często uniemożliwia odpowiednio głębokie włożenie wtyku).
Oferowane złącze przeznaczone jest do przylutowania ekranowanego, dwużyłowego przewodu. Kontakty Tip i Ring do lutowania żył sygnałowych mają postać krótkich blaszek, kontakt do ekranu Sleeve wykonany jest w formie "chorągiewki" do której ekran można przylutować lub zacisnąć.
Korpus wtyku wykonany jest z mosiądzu, elementy stykowe są pozłacane, metalowa osłona zapewnia dobre ekranowanie. Otwór w osłonie pozwala na wprowadzenie przewodu o średnicy do 6mm. Igelitowa osłonka zapewnia ochronę miejsc lutowania przed przypadkowym zwarciem z obudową.
Dane techniczne
Złącze: Wtyk Jack 3.5mm 3-polowy TRS męski
Materiał: korpus mosiężny, osłona metalowa, styki złocone
Długość: ok. 41mm
Średnica: ok. 9.5mm
Masa 1 szt: 8g
Maksymalna średnica wprowadzanego przewodu: ok. 6mm
Kontakt
Adres internetowy: www.stratos.pl
E-mail: info@stratos.pl
Tel: 22 834-88-30
Adres: Warszawa ul. Kasprowicza 107 (na terenie SP 223 ok. 200m od stacji metra Wawrzyszew)
Sprawdź jak dojechać (kliknij): mapka dojazdu