logo
Wtyk RCA/CINCH na kabel pozłacany REAN NEUTRIK NYS373 czerwony
nr katalogowy: 17196
Fotografie oferowanego towaru (real) - kliknij na zdjęciu aby powiększyć
powiększenie powiększenie
Opis przedmiotu
Przedmiotem oferty jest wtyk oznaczony paskiem w kolorze czerwonym. W ofercie posiadamy również wtyki z oznaczeniami w innych kolorach.

Producentem wtyków jest firma NEUTRIK - wiodący na świecie dostawca profesjonalnych złączy audio i wideo z Liechtensteinu. Wtyki RCA są oferowane pod marką REAN który jest jednym z brandów NEUTRIKA. Szczegółowy opis wtyków dostępny jest na stronie producenta tutaj zaś instrukcja montażu dostępna jest tutaj.

RCA (zwane też często CINCH) jest najbardziej popularnym typem złącza używanym do przesyłania sygnałów analogowych (AUDIO STEREO rzadziej AUDIO-VIDEO Composite, Component, RGB) lub cyfrowych (S/PDIF COAXIAL) stosowanym w sprzętach AV (amplitunery, odtwarzacze DVD, BR, tunery SAT, CAR AUDIO itp). Złącze ma centralny pin sygnałowy oraz masę na zewnętrznej tulei. Do złącz RCA stosuje się kabel współosiowy (koncentryczny) o impedancji 75Ω.

Oferowane złącze przeznaczone jest do lutowania na kablu koncentrycznym o średnicy do 6mm. Kontakt do lutowania żyły sygnałowej (SIGNAL) ma postać wyprofilowanej tulejki, kontakt do lutowania ekranu (GROUND) wykonany jest w formie 'chorągiewki'. Plastikowa wkładka izolacyjna chroni przed przypadkowym zwarciem styku sygnałowego z obudową.
Korpus wtyku wukonany jest z mosiądzu, styki kontaktowe są złocone. Metalowa osłona wykonana jest ze stopu cynku, Gumowa przegiętka pozwala na wprowadzenie kabla o średnicy 4-6mm. Wykonanie złącza (użyte materiały i reżim produkcyjny) zapewniają wysoką jakość połączenia i ekranowania przesyłanego sygnału.
Dane techniczne
Złącze: wtyk RCA/CINCH na kabel męski
Materiał: korpus mosiężny, styki złocone, osłona ze stopu cynku, przegiętka z plastycznego tworzywa.
Długość: 55.5mm
Średnica: 12.3mm
Masa 1 szt: 12g
Średnica wprowadzanego przewodu: 3.5-6.1mm
Kontakt
Adres internetowy: www.stratos.pl
E-mail: info@stratos.pl
Tel: 22 834-88-30
Adres: Warszawa ul. Kasprowicza 107 (na terenie SP 223 ok. 200m od stacji metra Wawrzyszew)
Sprawdź jak dojechać (kliknij): mapka dojazdu