logo
Przyłącze antenowe RF 75Ω wtyk quickF - wtyk quickF HQ VITALCO 1.5m
nr katalogowy: 64028
Fotografie oferowanego towaru (real) - kliknij na zdjęciu aby powiększyć
powiększenie powiększenie
powiększenie powiększenie
Opis przedmiotu
Przyłącze antenowe F-F umożliwia przesyłanie telewizyjnych i radiowych sygnałów wysokiej częstotliwości w zakresie 50-2400MHz pomiędzy urządzeniami posiadającymi wejścia/wyjścia antenowe w.cz. typu F. Wejścia/wyjścia typu F stosowane są najczęściej w elementach instalacji SAT (cyfrowej i analogowej) czyli w tunerach SAT, kartach TV SAT, konwerterach, multiswitchach, gniazdach abonenckich instalacji telewizji kablowej oraz czasami w odbiornikach TV.
Wtyk quickF (szybki F) jest modyfikacją wtyku F. Wymiary wtyku są te same, zmiana polega na braku wewnętrznego gwintu. Dzięki temu wtyk quickF w odróżnieniu od klasycznego wtyku F nie wymaga nakręcania na gnieździe F. Podłączenie wtyku quickF polega na jego nasunięciu na gniazdo jak to ma miejsce np. we wtykach RCA (cinch). Nasuwanie wtyku zamiast jego nakręcania jest dużo szybsze i wygodniejsze (w niektórych przypadkach przykręcenie wtyku F jest niemożliwe bez specjalistycznych narzędzi). Wszędzie tam gdzie nie występują naprężenia mechaniczne złącza można stosować wtyki quickF zamiast wtyków F.
Oferowane przyłącze antenowe quickF-quickF używane jest do podłączania wyposażenia szaf instalacyjnych instalacji TV/SAT (wzmacniacze, multiswitche itp.)
Oferowane przez nas przyłącze jest kablem klasy High Quality - podwójne ekranowanie przewodu zapewnia odporność na zakłócenia, przewód z miedzi beztlenowej OFC oraz złocone wtyki zapewniają praktycznie bezstratną transmisję sygnału w całym paśmie.
Dane techniczne
Złącza: 2x wtyk antenowy quickF męski, mosiądz kolorowany na złoto
Przewód: 75Ω, podwójnie ekranowany, średnica ok. 6mm, żyła wewnętrzna miedź beztlenowa OFC
Długość przyłącza: 1.5m
Masa (bez opakowania): ok. 70g
Kontakt
E-mail: allegro@stratos.pl
Tel: 22 834-88-30
Adres: Warszawa ul. Kasprowicza 107 (na terenie SP 223 ok. 200m od stacji metra Wawrzyszew)
Sprawdź jak dojechać (kliknij): mapka dojazdu