logo
Adapter RF wtyk RP-SMA - gniazdo RP-SMA kątowy HQ 50Ω
nr katalogowy: 62851
Fotografie oferowanego towaru (real) - kliknij na zdjęciu aby powiększyć
powiększenie powiększenie
powiększenie powiększenie
Opis przedmiotu
Złącze RSMA (RP-SMA Revers Polarity SMA) jest odmianą złącza SMA o identycznych rozmiarach z zamienionym stykiem kontaktowym (wtyk SMA posiada kontakt męski zaś wtyk RSMA ma kontakt żeński i analogicznie gniazdo SMA posiada kontakt żeński zaś gniazdo RSMA ma kontakt męski).
Oferowany adapter RSMA kątowy służy do zmiany kierunku wprowadzanie kabla do urządzenia. Wtyk RSMA jest obrócony pod kątem 90° w stosunku do gniazda dzięki czemu w przypadku braku miejsca nie ma konieczności nadmiernago wyginania kabla (co może skutkować złamaniem lub pogorszeniem własności transmisyjnych).

Do przesyłania sygnałów RF (Radio Frequency - wysokie częstotliwości MHz-GHz) stosowanych jest wiele rodzajów złącz koncentrycznych. W urządzeniach i antenach TV, SAT, FM, DAB, DVB, GSM, GPS, WiFi itp. występują złącza przeznaczone do pracy w zakresach częstotliwości od kilkudziesięciu MHz do kilkudziesięciu GHz. Najczęściej stosowane obecnie złącza prezentuje tabela poniżej - prezentujemy w niej wygląd wtyków i gniazd danego typu, maksymalną częstotliwość pracy oraz przybliżone średnice złącz.
powiększenie
Oferowany adapter wykonany jest z mosiądzu kolorowanego na złoto i posiada złocone styki. Impedancja adaptera wynosi 50Ω.
Dane techniczne
Złącza: wtyk RSMA żeński, gniazdo RSMA męskie
Impedancja: 50Ω
Pasmo pracy: 18GHz
Materiał: mosiądz kolorowany na złoto, styki kontaktu złocone
Wymiary (długość/głąbokość/grubość): 16/16/8mm
Masa: ok. 7g
Kontakt
E-mail: allegro@stratos.pl
Tel: 22 834-88-30
Adres: Warszawa ul. Kasprowicza 107 (na terenie SP 223 ok. 200m od stacji metra Wawrzyszew)
Sprawdź jak dojechać (kliknij): mapka dojazdu