logo
Łącznik RF gniazdo RP-SMA - gniazdo RP-SMA HQ 50Ω
nr katalogowy: 62578
Fotografie oferowanego towaru (real) - kliknij na zdjęciu aby powiększyć
powiększenie powiększenie
Opis przedmiotu
Złącze RSMA (RP-SMA Revers Polarity SMA) jest odmianą złącza SMA o identycznych rozmiarach z zamienionym stykiem kontaktowym (wtyk SMA posiada kontakt męski zaś wtyk RSMA ma kontakt żeński i analogicznie gniazdo SMA posiada kontakt żeński zaś gniazdo RSMA ma kontakt męski).
Oferowany łącznik RSMA umożliwia łączenie przewodów RF przesyłających sygnały wysokiej częstotliwości w paśmie do 18GHz zakończonych wtykami typu RSMA. Innym zastosowaniem łącznika jest zamiana złącza RSMA z wtyku na gniazdo. Złącza typu RSMA stosowane są najczęściej w elementach sieci bezprzewodowych Wi-Fi.

Do przesyłania sygnałów RF (Radio Frequency - wysokie częstotliwości MHz-GHz) stosowanych jest wiele rodzajów złącz koncentrycznych. W urządzeniach i antenach TV, SAT, FM, DAB, DVB, GSM, GPS, WiFi itp. występują złącza przeznaczone do pracy w zakresach częstotliwości od kilkudziesięciu MHz do kilkudziesięciu GHz. Najczęściej stosowane obecnie złącza prezentuje tabela poniżej - prezentujemy w niej wygląd wtyków i gniazd danego typu, maksymalną częstotliwość pracy oraz przybliżone średnice złącz.
powiększenie
Oferowany łącznik wykonany jest z mosiądzu kolorowanego na złoto i posiada złocone styki. Impedancja łącznika wynosi 50Ω.
Dane techniczne
Złącza: 2x gniazdo RSMA męskie
Impedancja: 50Ω
Pasmo pracy: 18GHz
Materiał: mosiądz kolorowany na złoto, styki kontaktu złocone
Wymiary (długość/średnica) 15/6mm
Masa: ok. 2g
Kontakt
Adres internetowy: www.stratos.pl
E-mail: info@stratos.pl
Tel: 22 834-88-30
Adres: Warszawa ul. Kasprowicza 107 (na terenie SP 223 ok. 200m od stacji metra Wawrzyszew)
Sprawdź jak dojechać (kliknij): mapka dojazdu