logo
Gniazdo bananowe złocone HQ typ KEYSTONE DELOCK
nr katalogowy: 58558
Fotografie oferowanego towaru (real) - kliknij na zdjęciu aby powiększyć
powiększenie powiększenie
Opis przedmiotu
Dostawcą przedmiotu jest renomowana niemiecka firma DELOCK, szczegółowy opis dostępny na stronie producenta tutaj zaś karta katalogowa dostępna jest tutaj.

Oferowane gniazda sprzedajemy wyłącznie w parzystych ilościach. Każda para składa się z 2 gniazd oznaczonych różnymi kolorami. Złącza są oznaczone kolorem czerwonym i czarnym dla uniknięcia pomyłek (niezgodności fazowych) przy podłączaniu sprzętu odsłuchowego.

Oferowane złącze jest oprawką-gniazdem bananowym stosowanym w instalacjach głośnikowych. Złącze jest pozłacane, dzięki czemu jest odporne na utlenianie i zapewnia dobry kontakt podłączanego wtyku lub przewodu. Wykonanie złącza umożliwia podłączenie przewodów głośnikowych na różne sposoby:
Od przodu: włożenie wtyku bananowego (na dwa sposoby), przykręcenie odizolowanego kabla o średnicy do 4mm, przykręcenie "widełek" głośnikowych
Od tyłu: przykręcenie (za pomocą śrubki dociskowej) odizolowanego kabla o średnicy do 4mm lub włożenie wtyku bananowego.
Konstrukcja gniazda umożliwia proste (przez zatrzask) mocowanie w uchwytach typu KEYSTONE. Uchwyty takie stosowane są osprzęcie teleinformatycznym (np. puszki, ramki, adaptery, panele RACK). Przykładowe rozwiązania puszek, ramek, adapterów i paneli z wpiętymi złączami typu KEYSTONE prezentujemy na poniższych przykładach:
Oferowane przez nas puszki, ramki, panele, adaptery oraz moduły złącz typu KEYSTONE można znaleźć w naszej ofercie wpisując KEYSTONE w wyszukiwarce w katalogu produktów.
Dane techniczne
Złącze: gniazdo bananowe 4mm żeńskie
Materiał: złocony mosiądz
Wymiary (szerokość/wysokość/głębokość): 16/22/29mm
Standard Keystone 19.35mm x 14.8 mm
Masa 1szt: ok. 15g
Kontakt
Adres internetowy: www.stratos.pl
E-mail: info@stratos.pl
Tel: 22 834-88-30
Adres: Warszawa ul. Kasprowicza 107 (na terenie SP 223 ok. 200m od stacji metra Wawrzyszew)
Sprawdź jak dojechać (kliknij): mapka dojazdu