logo
Puszka naścienna natynkowa 2x port do mocowania modułów KEYSTONE DELOCK
nr katalogowy: 49943
Fotografie oferowanego towaru (real) - kliknij na zdjęciu aby powiększyć
powiększenie powiększenie
powiększenie powiększenie
Opis przedmiotu
Dostawcą przedmiotu jest renomowana niemiecka firma DELOCK, szczegółowy opis dostępny na stronie producenta tutaj, specyfikacja dostępna jest tutaj, zaś karta katalogowa dostępna jest tutaj.

Oferowana puszka służy do zamocowania modułów złącz teleinformatycznych lub AV wykonanych w standardzie KEYSTONE czyli wyposażonych w zaczepy o ustandaryzowanych rozmiarach 19.2/14.9mm.
Puszka posiada 2 porty do zamocowania modułów KEYSTONE, można do nich wpinać elementy KEYSTONE o maksymalnej długości do 50mm.
W ofercie posiadamy puszki z różną ilością portów KEYSTONE (1x, 2x, 4x, 6x, 8x oraz 12x). Przykładowe rozwiązanie puszki z wpiętymi złączami typu KEYSTONE (na przykładzie puszki 8-mio portowej) prezentujemy na fotografii poniżej:
Uwaga! Ze względu na fakt, że moduły złącz typu KEYSTONE różnych producentów mają nieco różniące się między sobą wykonania, oferowana puszka posiada kołki-wypustki dystansowe, które czasem należy odpowiednio przyciąć, w celu uzyskania stabilnego mocowania modułów w puszce - nie powinno to sprawić kłopotu nawet początkującemu instalatorowi.
Dane techniczne
Kolor: biały
Ilość portów do mocowania modułów KEYSTONE: 2
Wymiary puszki (długość/szerokość/wysokość): 59/61.5/28.5mm
Masa: ok. 22g
Wymiary portów KEYSTONE: 2x 19.2/14.9mm
Kontakt
E-mail: allegro@stratos.pl
Tel: 22 834-88-30
Adres: Warszawa ul. Kasprowicza 107 (na terenie SP 223 ok. 200m od stacji metra Wawrzyszew)
Sprawdź jak dojechać (kliknij): mapka dojazdu