logo
Adapter modułów KEYSTONE na szynę DIN 35mm DELOCK
nr katalogowy: 49940
Fotografie oferowanego towaru (real) - kliknij na zdjęciu aby powiększyć
powiększenie powiększenie
Opis przedmiotu
Dostawcą adaptera jest renomowana niemiecka firma DELOCK, szczegółowy opis dostępny na stronie producenta tutaj, specyfikacja dostępna jest tutaj, zaś karta katalogowa dostępna jest tutaj

Oferowany adapter służy mocowania modułów typu KEYSTONE na szynie DIN typ O-35mm (czyli na typowym wsporniku montażowym stosowanym w szafkach i rozdzielnicach elektrycznych).
Oferowany adapter ma szerokość 1 modułu DIN (18mm), można do niego wpinać elementy KEYSTONE o maksymalnej długości do 50mm. Przykładowe rozwiązania z wpiętymi modułami KEYSTONE różnych typów prezentujemy na poniższych zdjęciach (kliknij na fotografii aby powiększyć):
powiększenie powiększenie
powiększenie powiększenie
Uwaga! Różne moduły KEYSTONE mają nieco różniące się między sobą systemy mocowań. Z uwagi na to nie wszystkie moduły pasują idealnie do oferowanego adaptera (mogą wystapić lekkie luzy lub zbyt ciasne spasowania). Czasem może wystąpić konieczność lekkiego podpiłowania elementu lub adaptera w celu dokładnego spasowania - nie powinno to sprawić kłopotu doświadczonemu instalatorowi.
Dane techniczne
Kolor: biały
Wymiary adaptera (wysokość/szerokość/głębokość): 78.5/18.0/65.0mm
Masa: ok. 16g
Wymiary portu KEYSTONE: 19.2/14.9mm
Kontakt
E-mail: allegro@stratos.pl
Tel: 22 834-88-30
Adres: Warszawa ul. Kasprowicza 107 (na terenie SP 223 ok. 200m od stacji metra Wawrzyszew)
Sprawdź jak dojechać (kliknij): mapka dojazdu