logo
Mikro-filtr ADSL/DSL Annex A
nr katalogowy: 49088
Fotografie oferowanego towaru (real) - kliknij na zdjęciu aby powiększyć
powiększenie powiększenie
Opis przedmiotu
Usługa DSL/ADSL (Neostrada, Netia itp.) dzięki której jedną linią telefoniczną przesyłany jest zarówno głos i usługi faksowe jak i szerokopasmowy dostęp do internetu wykorzystuje fakt iż tradycyjna telefonia głosowa przesyła sygnał mowy (i faksu) ograniczając zakres częstotliwości do przedziału pomiędzy 300 a 3400 Hz (taki zakres częstotliwości jest wystarczający do dobrego zrozumienia ludzkiej mowy).
Technologia DSL/ADSL zapewniająca dostęp do internetu z prędkością 128 kb/s do 50000 kb/s wykorzystuje pasmo pomiędzy 10 kHz a 12 MHz, w zależności od konfiguracji systemu.
Aby sygnał transmisji sygnału do/z internetu nie zakłócał telefonii głosowej pasma przydzielone dla transmisji głosu i dostępu do internetu muszą być rozdzielone. Do prawidłowego działania usługi wymagane jest wpięcie filtra DSL/ADSL w każde gniazdo telefoniczne z wyjątkiem tego, do którego podłączony będzie modem. Oferowany mikro-filtr przepuszcza sygnał o częstotliwościach poniżej 4 kHz do wszystkich urządzeń (telefony, faksy, automatyczne sekretarki) które chcemy mieć podłączone do linii telefonicznej i jest właśnie tym urządzeniem wymaganym do prawidłowego działania usługi DSL/ADSL w analogowej telefonii (Annex A) np. w Neostradzie. Karta katalogowa oferowanego filtra dostępna jest tutaj.
Instalacja
Podłączenie mikro-filtra jest banalne, po prostu wtyczkę każdego urządzenia (telefonu, sekretarki, faxu itp.) wtykamy do gniazda mikro-filtra, zaś wtyczkę mikrofiltra wtykamy do gniazda telefonicznego do którego dotychczas były one podłączone. Jeśli do tego samego gniazda jest podłączony modem/router to niezbędne jest zastosowanie rozgałęziacza.
Dane techniczne
Wymiary (długość bez kabelka/szerokość/wysokość): 50mm/20mm/22mm
Długość kabelka: ok. 9cm
Masa: ok. 17g
Kontakt
E-mail: allegro@stratos.pl
Tel: 22 834-88-30
Adres: Warszawa ul. Kasprowicza 107 (na terenie SP 223 ok. 200m od stacji metra Wawrzyszew)
Sprawdź jak dojechać (kliknij): mapka dojazdu