logo
Moduł systemu MOSAIC 45x45mm gniazdo 1xSAT + TV + R końcowe 75Ω biały
nr katalogowy: 48990
Fotografie oferowanego towaru (real) - kliknij na zdjęciu aby powiększyć
powiększenie powiększenie
Opis przedmiotu
Oferowany moduł jest elementem systemu MOSAIC MEDIABOX o wymiarach 45x45mm (2M) i jest gniazdem R/TV/SAT "końcowym". Moduł umożliwia podłączenie przewodu koncentrycznego 75Ω z sygnałami Radiowym, Telewizyjnym oraz Satelitarnym. Od strony "frontu" podłącza się kable tunera radiowego, odbiornika TV oraz tunera SAT, od strony instalacji podłącza się przewód antenowy. Rozmieszczenie gniazd i sposób podłączenia koncentryka przedstawiają fotografie poniżej:
W ofercie posiadamy również inne gniazda używane w instalacjach anatenowych (gniazda RTV i RTV+SAT do instalacji jednoprzewodowych oraz gniazda RTV + 2xSAT TWIN wymagane do instalacji dwuprzewodowych dla tunerów SAT dwugłowicowych z nagrywaniem).

System MOSAIC MEDIABOX umożliwia łatwe i wygodne zestawianie w jednej linii wzorniczej gniazd i przełączników elektrycznych, złącz AV oraz gniazd teleinformatycznych w domowej instalacji TELE-AUDIO-VIDEO. System występuje w kolorach białym i czarnym w wersji natynkowej oraz podtynkowej i charakteryzuje się modułową budową gdzie podstawą jednostką jest moduł 1M o wymiarach czołowych 22.5x45mm. Tak więc wszystkie elementy systemu mają wymiary będące wielokrotnością tego modułu. Moduły o tych wymiarach są stosowane również w systemach LEGRAND MOSAIC i KONTAKT-SIMON K45 tak więc moduły systemu MOSAIC MEDIABOX są z nimi kompatybilne. Moduły MOSAIC można montować w puszkach natynkowych lub podtynkowych, listwach i korytach naściennych systemu MOSAIC, w puszkach podłogowych (floorbox-ach) oraz w puszkach i kolumnach blatowych. Dostępne elementy systemu to puszki natynkowe, podtynkowe, podłogowe, blatowe, listwy i koryta naścienne, ramki i mocowania do modułów, zaślepki, adaptery i przepusty, gniazda elektryczne, przełączniki jednobiegunowe, schodowe i dzwonkowe oraz złącza typu RCA, JACK, XLR, banan, RTV, F, BNC, RJ11, RJ45, USB, VGA, HDMI, DisplayPort itp.

Elementy niezbędne do złożenia systemu pod- lub natynkowego i sposób ich montażu przedstawia schemat poniżej (na przykładzie ramek i modułów w kolorze czarnym, dostępne są one również w kolorze białym):
Uwaga! Osadzenie elementu MOSAIC wymaga użycia ramki, supportu oraz puszki elektroinstalacyjnej. W ofercie posiadamy ramki pojedyńcze 2M (do modułów o łącznym wymiarze 45x45mm), ramki podwójne 4M (do modułów o łącznym wymiarze 90x45mm) oraz ramki potrójne 6M (do modułów o łącznym wymiarze 135x45mm). W systemie MOSAIC stosowane są puszki podtynkowe lub natynkowe jedno-, dwu- lub trzykomorowe. Należy pamiętać, że wymiar modułu MOSAIC powoduje, że odległość między komorami puszek jest mniejsza niż w typowych poszkach elektroinstalacyjnych (rozstaw między komorami w typowej puszce elektroinstalacyjnej wynosi ok. 71mm zaś system MOSAIC wymaga rozstawu ok. 57mm). Tak więc o ile do ramek pojedyńczych pasuje typowa jednokomorowa puszka elektroinstalacyjna, to już ramki podwójne i potrójne wymagają dedykowanych puszek o mniejszym rozstawie między komorami (dostępnych w naszej ofercie).

Przykładowe rozwiązania modułowe MOSAIC prezentujemy na poniższych przykładach:
Uwaga! Przedmiotem oferty jest jest wyłącznie moduł gniazda R/TV/SAT. Pozostałe elementy niezbędne do jego użycia: ramkę z supportem oraz puszkę systemu MOSAIC należy ew. kupić oddzielnie. Wszystkie elementy systemu MOSAIC można znaleźć w naszej ofercie wpisując MOSAIC w wyszukiwarce w katalogu produktów.
Dane techniczne
Kolor: biały
Złącza: 1xTV/IEC męski (Radio), 1xTV/IEC żeński (TV), 1xF żeńskie (SAT)
Pasmo przenoszenia: R/TV/SAT
Impedancja: 75Ω
Wymiary modułu (szerokość/wysokość/głębokość): 45x45x42mm
Masa: ok. 75g
Mocowanie: moduł posiada cztery zatrzaski i umieszcza się go w ramce z supportem przez "zatrzaśnięcie"
Opis i szczegółowe parametry techniczne modułu dostępne tutaj
Kontakt
E-mail: info@stratos.pl
Tel: 22 834-88-30
Adres: Warszawa ul. Kasprowicza 107 (na terenie SP 223 ok. 200m od stacji metra Wawrzyszew)
Sprawdź jak dojechać (kliknij): mapka dojazdu