logo
Adapter MOSAIC 45x45mm kątowy z klapką na 1 moduł RJ KEYSTONE
nr katalogowy: 48933
Fotografie oferowanego towaru (real) - kliknij na zdjęciu aby powiększyć
powiększenie powiększenie
powiększenie powiększenie
powiększenie powiększenie
Opis przedmiotu
Dostawcą przedmiotu jest renomowana niemiecka firma TELEGAERTNER, szczegółowa specyfikacja adaptera dostępna jest tutaj.

Oferowany adapter jest elementem systemu MOSAIC który umożliwia łatwe i wygodne zestawianie w jednej linii wzorniczej gniazd elektrycznych i złącz AV oraz teleinformatycznych instalacji automatyki domowej. System występuje w wersji natynkowej oraz podtynkowej i charakteryzuje się modułową budową gdzie podstawą jednostką jest moduł o wymiarach czołowych 22.5x45mm. Tak więc wszystkie elementy systemu mają wymiary będące wielokrotnością tego modułu
Wymiary 22.5x45mm i ich wielokrotność są stosowane również w systemach LEGRAND tak więc moduły systemu MOSAIC są wymienne z modułami LEGRAND i odwrotnie.

Oferowany adapter służy jako element do mocowania 1 złącza teleinformatycznego typu RJ45/12/11 wykonanego w standardzie KEYSTONE. Standard ten umożliwia szybkie i wygodne mocowanie złącz do ramek gniazd teleinformatycznych. System modułowy MOSAIC umożliwia korzystanie z złącz KEYSTONE. Potrzebnym elementem dopasowującym jest właśnie adapter KEYSTONE.
Adapter jest wykonany w formie kątowej odchylającej gniazdo o 45° do dołu. Dzięki temu przewód wyprowadzony z gniazda biegnie do dołu i nie wymaga zaginania jak ma to miejsce w adapterach prostych.
Adapter posiada przesuwaną klapkę przeciwkurzową, tabliczkę opisową z przezroczystą osłoną oraz niebieskie i czerwone wkładki informacyjne z symbolami telefonu, komputera, Cat5 oraz Cat6.
Oferowany adapter jest dedykowany do mocowania złącz KEYSTONE typu RJ (11/12/45). Inne złącza, z uwagi rozmiar otworu i przesuwną klapkę adaptera, mogą nie pasować i wymagać wyjęcia klapki lub lekkiego podpiłowania w celu umieszczenia ich w adapterze.

Przykładowe rozwiązania modułowe MOSAIC prezentujemy na poniższych przykładach (kliknij na fotografii aby powiększyć):
powiększenie powiększenie powiększenie
powiększenie powiększenie powiększenie
powiększenie powiększenie powiększenie
Dane techniczne
Kolor: biały
Wymiary adaptera (szerokość/wysokość/głębokość): 45x45x38mm
Masa: ok. 16g
Adapter KEYSTONE posiada cztery zatrzaski i umieszcza się go w ramce z supportem przez "zatrzaśnięcie"
Komplet zawiera adapter, tabliczkę opisową z przezroczystą osłoną oraz niebieskie i czerwone wkładki informacyjne z symbolami telefonu, komputera, Cat5 oraz Cat6.
Kontakt
E-mail: allegro@stratos.pl
Tel: 22 834-88-30
Adres: Warszawa ul. Kasprowicza 107 (na terenie SP 223 ok. 200m od stacji metra Wawrzyszew)
Sprawdź jak dojechać (kliknij): mapka dojazdu