logo
Adapter systemu MOSAIC 22.5x45mm na 1 moduł KEYSTONE biały
nr katalogowy: 48897
Fotografie oferowanego towaru (real) - kliknij na zdjęciu aby powiększyć
powiększenie powiększenie
powiększenie powiększenie
Opis przedmiotu
Oferowany adapter jest elementem dopasowującym złącza i moduły tele-audio-video typu KEYSTONE do systemu MOSAIC. KEYSTONE to znormalizowany system mocowania dzięki któremu możliwe jest szybkie i wygodne mocowanie złącz/modułów do ramek, puszek i adapterów posiadających zaczepy typu KEYSTONE. Dzięki adapterowi złącza typu KEYSTONE można zamocować do ramki systemu MOSAIC. Oferowany adapter posiada wymiary 22.5x45mm (1M) i służy do mocowania 1 złącza/modułu posiadającego zaczepy typu KEYSTONE do ramki systemu MOSAIC. Adapter posiada pole opisowe do ew. umieszczenia identyfikatora.

Uwaga! Do adaptera można zamocować dowolne złącze/moduł typu KEYSTONE (nie tylko złącza typu RJ 11/12/45).

System MOSAIC umożliwia łatwe i wygodne zestawianie w jednej linii wzorniczej gniazd i przełączników elektrycznych, złącz AV oraz gniazd teleinformatycznych w domowej instalacji TELE-AUDIO-VIDEO. System występuje w kolorach białym i czarnym w wersji natynkowej oraz podtynkowej i charakteryzuje się modułową budową gdzie podstawową jednostką jest moduł 1M o wymiarach czołowych 22.5x45mm. Tak więc wszystkie elementy systemu mają wymiary będące wielokrotnością tego modułu. Wymiary 22.5x45mm i ich wielokrotność są stosowane również w systemach LEGRAND tak więc moduły systemu MOSAIC są wymienne z modułami LEGRAND i odwrotnie. Dostępne elementy systemu to puszki natynkowe i podtynkowe, ramki i mocowania do modułów, zaślepki, adaptery i przepusty, gniazda elektryczne, przełączniki jednobiegunowe, schodowe i dzwonkowe oraz złącza typu RCA, JACK, XLR, banan, RTV, F, BNC, RJ11, RJ45, USB, VGA, HDMI, DisplayPort itp.

Elementy niezbędne do złożenia systemu i sposób ich montażu przedstawia schemat poniżej (na przykładzie ramek i modułów w kolorze czarnym, dostępne są one również w kolorze białym):
Uwaga! Osadzenie elementu MOSAIC wymaga użycia ramki, supportu oraz puszki elektroinstalacyjnej. W ofercie posiadamy ramki pojedyńcze 2M (do modułów o łącznym wymiarze 45x45mm), ramki podwójne 4M (do modułów o łącznym wymiarze 90x45mm) oraz ramki potrójne 6M (do modułów o łącznym wymiarze 135x45mm). W systemie MOSAIC stosowane są puszki podtynkowe lub natynkowe jedno-, dwu- lub trzykomorowe. Należy pamiętać, że wymiar modułu MOSAIC powoduje, że odległość między komorami puszek jest mniejsza niż w typowych puszkach elektroinstalacyjnych (rozstaw między komorami w typowej puszce elektroinstalacyjnej wynosi ok. 71mm zaś system MOSAIC wymaga rozstawu ok. 57mm). Tak więc o ile do ramek "pojedyńczych" pasuje typowa jednokomorowa puszka elektroinstalacyjna, to już ramki "podwójne" i "potrójne" wymagają dedykowanych puszek o mniejszym rozstawie między komorami (dostępnych w naszej ofercie).

Przykładowe rozwiązania modułowe MOSAIC prezentujemy na poniższych przykładach:
Uwaga! Przedmiotem oferty jest jest wyłącznie adapter. Pozostałe elementy niezbędne do jego użycia: odpowiednie złącze typu KEYSTONE, ramkę z supportem oraz puszkę systemu MOSAIC należy ew. kupić oddzielnie. Oferowane przez nas złącza typu KEYSTONE oraz wszystkie elementy systemu MOSAIC można znaleźć w naszej ofercie wpisując odpowiednio KEYSTONE lub MOSAIC w wyszukiwarce w katalogu produktów.
Dane techniczne
Kolor: biały
Wymiary adaptera (szerokość/wysokość/głębokość): 22.5x45x23mm
Masa: ok. 4g
Adapter KEYSTONE posiada dwa zatrzaski i umieszcza się go w ramce z supportem przez "zatrzaśnięcie"
Kontakt
E-mail: info@stratos.pl
Tel: 22 834-88-30
Adres: Warszawa ul. Kasprowicza 107 (na terenie SP 223 ok. 200m od stacji metra Wawrzyszew)
Sprawdź jak dojechać (kliknij): mapka dojazdu