logo
Moduł systemu MOSAIC 22.5x45mm łącznik USB2.0 typu gniazdo/A-gniazdo/A
nr katalogowy: 48891
Fotografie oferowanego towaru (real) - kliknij na zdjęciu aby powiększyć
powiększenie powiększenie
powiększenie powiększenie
Opis przedmiotu
Oferowane gniazdo jest elementem systemu MOSAIC który umożliwia łatwe i wygodne zestawianie w jednej linii wzorniczej gniazd elektrycznych i złącz AV oraz teleinformatycznych instalacji automatyki domowej. System występuje w wersji natynkowej oraz podtynkowej i charakteryzuje się modułową budową gdzie podstawą jednostką jest moduł o wymiarach czołowych 22.5x45mm. Tak więc wszystkie elementy systemu mają wymiary będące wielokrotnością tego modułu
Wymiary 22.5x45mm i ich wielokrotność są stosowane również w systemach LEGRAND tak więc moduły systemu MOSAIC są wymienne z modułami LEGRAND i odwrotnie.

Oferowany moduł umożliwia obustronne podłączenie kabli zakończonych wtykiem USB typA (czyli najbardziej typowym). Zarówno od strony "frontu", jak i od strony instalacji do gniazdek wkłada się typowe wtyczki USB typA stosowane w kablach USB2.0 (oraz oczywiście USB1.1). Wykonanie oferowanego złącza zapewnia niepogorszoną jakość transmisji sygnału USB.
Należy jednak pamiętać, że połączenie wewnątrz puszki, w zależności od wielkości wtyczki użytego przewodu może wymagać większej głębokości niż oferuje standardowa puszka instalacyjna - niezbędne wtedy będzie pogłębienie puszki lub zastosowanie modułu MOSAIC USB innej konstrukcji. W ofercie posiadamy również gniazda MOSAIC USB2.0 oraz USB3.0 w formie łącznika A-A, A-B w wersji na kablu oraz gniazda ze złączami śrubowymi typu TERMINAL BLOCK.

Przykładowe rozwiązania modułowe MOSAIC prezentujemy na poniższych przykładach (kliknij na fotografii aby powiększyć):
powiększenie powiększenie powiększenie
powiększenie powiększenie powiększenie
powiększenie powiększenie powiększenie
Dane techniczne
Kolor: biały
Złącza: USB typ A od frontu, USB typ A od strony instalacji
Wymiary modułu (szerokość/wysokość/głębokość): 22.5x45x36mm
Masa: ok. 15g
Moduł gniazd posiada dwa zatrzaski i umieszcza się go w ramce z supportem przez "zatrzaśnięcie"
Kontakt
E-mail: allegro@stratos.pl
Tel: 22 834-88-30
Adres: Warszawa ul. Kasprowicza 107 (na terenie SP 223 ok. 200m od stacji metra Wawrzyszew)
Sprawdź jak dojechać (kliknij): mapka dojazdu