logo
Wzmacniacz repeater HDMI FullHD 3D do 35m z regulacją wzmocnienia DIGITUS DS-55901
nr katalogowy: 39825
Fotografie oferowanego towaru (real) - kliknij na zdjęciu aby powiększyć
powiększenie powiększenie
powiększenie powiększenie
Opis przedmiotu
Dostawcą urządzenia jest renomowana niemiecka firma DIGITUS, szczegółowy opis dostępny na stronie producenta tutaj, zaś instrukcja obsługi dostępna jest tutaj.

Wzmacniacz-repeater HDMI umożliwia połączenie dwóch kabli HDMI w celu przesłania sygnału HDMI na dystansie do 35m (przy rozdzielczości FullHD 1920x1080/60Hz).
Dzięki wzmacniaczowi możliwe jest przesłanie sygnału HDMI FullHD na dystansie niedostępnym dla dla najlepszych nawet kabli HDMI (specyfikacja HDMI jako górną granicę przesyłu rozdzielczości FullHD przewiduje 15m).
Wzmacniacz zasilany jest po kablu HDMI ze źródła sygnału i normalnie nie potrzebuje dodatkowego zasilania. Czasami jednak (w zależności od jakości łączonych kabli HDMI) niezbędne jest podłączenie dodatkowego zasilania 5V/2A. Zasilacz nie występuje w komplecie ze wzmacniaczem.

Wzmacniacz posiada regulator EQ dzięki któremu - w zależności od długości połączenia i tłumienności użytych przewodów - możliwa jest regulacja wzmocnienia i eliminacja zakłóceń. Dołączony wkrętak umożliwia skokową, 8-pozycyjną regulację. Metalowa obudowa zapewnia ekranowanie od zewnętrznego wpływu zakłóceń elektromagnetycznych EMI. Dodatkowe profile i śruby umożliwiają mocowanie wzmacniacza do podłoża.
Urządzenie zapewnia zgodność ze standardem HDMI 1.3b, obsługuje Full 3D, 12bit Deep Colour, Dolby True HD i DTS-HD oraz zapewnia kompatybilność z szyfrowaniem HDCP 1.1. Obsługiwane rozdzielczości to WUXGA (1920x1200/60Hz), FullHD (1920x1080/60Hz) i wszystkie niższe.

Uwaga! Oferowany wzmacniacz służy do połączenia dwóch przewodów w celu uzyskania połączenia o łącznej długości do 30m. Ważne jest aby użyte do połączenia kable były wysokiej jakości.
Producent zaleca aby kabel łączący źródło sygnału ze wzmacniaczem miał długość do 20m, zaś kabel łączący wzmacniacz z odbiornikem sygnału - do 15m, co łącznie daje maksymalny dystans przesyłania sygnału FullHD do 35m.
Dane techniczne
Złącza: 2x gniazdo HDMI typ A 19P (HDMI IN oraz HDMI OUT), gniazdo zasilania dodatkowego 5V
Wymiary (długość/szerokość/wysokość): 50mm/40mm/35mm
Masa: ok. 78g
W skład kompletu wchodzi wzmacniacz, profile mocujące ze śrubkami, wkrętak do regulacji wzmocnienia oraz instrukcja obsługi.
Kontakt
E-mail: allegro@stratos.pl
Tel: 22 834-88-30
Adres: Warszawa ul. Kasprowicza 107 (na terenie SP 223 ok. 200m od stacji metra Wawrzyszew)
Sprawdź jak dojechać (kliknij): mapka dojazdu