logo
Konwerter HDMI -> VGA mini DELOCK
nr katalogowy: 35085
Fotografie oferowanego towaru (real) - kliknij na zdjęciu aby powiększyć
powiększenie powiększenie
powiększenie powiększenie
Opis przedmiotu
Dostawcą konwertera jest renomowana niemiecka firma DELOCK, szczegółowy opis dostępny na stronie producenta tutaj, zaś specyfikacja dostępna jest tutaj.

Oferowany konwerter HDMI->VGA służy do zamiany cyfrowego sygnału HDMI na analogowy sygnał obrazu VGA. Konwerter ma zastosowanie w sytuacji gdy nowe modele sprzętu wyposażone jedynie w gniazdo HDMI (np. laptop, notebook, DVD, Blu-Ray) chcemy podłączyć do starszych sprzętów posiadających wyłącznie wejście wizji analogowe (np. starsze monitory i projektory)
Konwerter nie potrzebuje zasilacza - zasilany jest z portu HDMI do którego jest podłączony. Konwerter zapewnia kompatybilność ze standardem HDMI 1.2a i obsługuje rozdzielczości WSXGA (1680x1050/60Hz) i wszystkie niższe. Co prawda producent deklaruje obsługę rozdzielczości FullHD, niemniej przeprowadzone przez nas testy wykazały obsługę rozdzielczości maksymalnie na poziomie WSXGA.

Uwaga! Aby uzyskać optymalny wymiar obrazu należy w źródle sygnału (karta graficzna) ustawić rozdzielczość równą rozmiarowi matrycy odbiornika (natywną), w przypadku braku możliwości ustawienia rozdzielczości natywnej należy eksperymentować z rozdzielczościami najbliższymi natywnej.
Dane techniczne
Chipset: CH7101
Złącze wejściowe: HDMI (19P) typ A męski
Złącze wyjściowe: VGA (D-SUB HD15P) żeński
Obsługiwany standard HDMI: HDMI 1.2a
Zasilanie: z portu HDMI (nie wymaga dodatkowego zasilacza)
Wymiary (szerokość/wysokość/głebokość): 23/14/42mm
Masa: ok. 11g
Kontakt
Adres internetowy: www.stratos.pl
E-mail: info@stratos.pl
Tel: 22 834-88-30
Adres: Warszawa ul. Kasprowicza 107 (na terenie SP 223 ok. 200m od stacji metra Wawrzyszew)
Sprawdź jak dojechać (kliknij): mapka dojazdu