logo
Przełącznik switch RCA/CINCH 2 WEJŚCIA x 1 WYJŚCIE AUDIO+VIDEO ATEN VS231
nr katalogowy: 35059
Fotografie oferowanego towaru (real) - kliknij na zdjęciu aby powiększyć
powiększenie powiększenie
powiększenie powiększenie
powiększenie powiększenie
Opis przedmiotu
Dostawcą urządzenia jest renomowana tajwańska firma ATEN, szczegółowy opis dostępny na stronie producenta tutaj, zaś instrukcja obsługi dostępna jest tutaj.

Oferowane urządzenie służy do przełączania jednego z dwóch analogowych źródeł sygnału VIDEO/AUDIO (odtwarzacz DVD, Blue-Ray, kamera, tuner SAT itp) w celu przesłania go do odbiornika (TV, monitor, projektor itp.) w rozdzielczości HDTV (1080i). Urządzenie umożliwia przesyłanie zarówno wizji - COMPONENT (YPbPr) jak i fonii stereo - AUDIO LEFT i AUDIO RIGHT.
Gniazda wejściowe i wyjściowe wykonane są w standardzie RCA/CINCH czyli typowym dla przesyłania analogowych sygnałów obrazu i dźwięku. Wbudowany wzmacniacz sygnału umożliwia podłączenie przewodów o długości do 30m (oczywiście warunkiem jest zastosowanie dobrych kabli o niskim tłumieniu przenoszonego sygnału). Dołączony w zestawie pilot umożliwia wygodne przełączanie między źródłami sygnału (możliwe jest również przełączanie ręczne przyciskami na płycie czołowej urządzenia. O wyborze źródła informuje odpowiednia dioda świecąca.
Uwaga! Oferowany przełącznik służy do przełączania sygnałów obrazu i dźwięku, nic jednak nie stoi na przeszkodzie, by urządzenie było używane do przełączania samego obrazu lub samego dźwięku - wystarczy odpowiednie gniazda RCA pozostawić niepodłączone.
Dane techniczne
Wymiary urządzenia (szerokość/wysokość/głębokość): 200/40/76mm
Masa: ok. 660g
Zasilanie: 5.3V
Pobór prądu: 400mA
Komplet zawiera: przełącznik-switch, zasilacz 5.3V/2.4A, pilot zdalnego sterowania oraz angielskojęzyczną instrukcję instalacji i użytkowania
Kontakt
E-mail: allegro@stratos.pl
Tel: 22 834-88-30
Adres: Warszawa ul. Kasprowicza 107 (na terenie SP 223 ok. 200m od stacji metra Wawrzyszew)
Sprawdź jak dojechać (kliknij): mapka dojazdu