logo
Rozgałęziacz przełącznik matryca RCA 4 WEJŚCIA x 6 WYJŚĆ AUDIO+VIDEO
nr katalogowy: 35054
Fotografie oferowanego towaru (real) - kliknij na zdjęciu aby powiększyć
powiększenie powiększenie
powiększenie powiększenie
Opis przedmiotu
Producentem urządzenia jest Polska firma GREEN COMPUTER, instrukcja obsługi dostępna jest tutaj.

Oferowane urządzenie umożliwia wybór i rozgałęzienie jednego z czterech analogowych źródeł sygnału VIDEO/AUDIO (odtwarzacz DVD, Blue-Ray, kamera, tuner SAT itp) w celu przesłania go do sześciu odbiorników (TV, monitor, projektor, rzutnik, amplituner itp.) w rozdzielczości HDTV (1080i). Mikroprocesor sterujący umożliwia (za pomocą przełączników obrotowych) skonfigurowanie schematu przesyłania sygnałów (czyli przypisanie odpowiednich wejść do odpowiednich wyjść, np. połączenie tunera SAT na TV1 i TV4, odtwarzacza DVD na projektor, tunera N-ki na TV3 i TV5, zaś konsoli gier na TV6). Urządzenie można oczywiście skonfigurować jako typowy rozgałęziacz (przypisując jadno wejście na wszystkie 6 wyjść) lub jako typowy przełącznik przypisując wszystkie wejścia do jednego wyjścia.
Rozgałęziacz-przełącznik umożliwia przesyłanie zarówno wizji - COMPONENT (YPbPr) jak i fonii stereo - AUDIO LEFT i AUDIO RIGHT.
Gniazda wejściowe i wyjściowe wykonane są w standardzie RCA/CINCH czyli typowym dla przesyłania analogowych sygnałów obrazu i dźwięku. Wbudowany wzmacniacz sygnału zapewnia wzmocnienie +6dB na każdym wyjściu dzięki czemu do wyjść można podłączyć przewody o długości do 30m (oczywiście warunkiem jest zastosowanie dobrych kabli o niskim tłumieniu przenoszonego sygnału).

Uwaga! Oferowane urządzenie służy do przełączania-rozgałęziania sygnałów obrazu i dźwięku, nic jednak nie stoi na przeszkodzie, by było używane do przełączania samego obrazu lub samego dźwięku - wystarczy odpowiednie gniazda RCA pozostawić niepodłączone.
Dane techniczne
Wymiary urządzenia (szerokość/wysokość/głębokość): 240/33.5/152mm
Masa: ok. 674g
Zasilanie: 12V
Komplet zawiera: urządzenie, zasilacz 12V/2A, oraz polskojęzyczną instrukcję użytkowania.
Kontakt
E-mail: allegro@stratos.pl
Tel: 22 834-88-30
Adres: Warszawa ul. Kasprowicza 107 (na terenie SP 223 ok. 200m od stacji metra Wawrzyszew)
Sprawdź jak dojechać (kliknij): mapka dojazdu