logo
Przełącznik Switch KVM (Klawiatura, Video, Mysz) 1-2 DVI/D+2xUSB ATEN CS22D
nr katalogowy: 35044
Fotografie oferowanego towaru (real) - kliknij na zdjęciu aby powiększyć
powiększenie powiększenie
powiększenie powiększenie
powiększenie powiększenie
Opis przedmiotu
Dostawcą urządzenia jest renomowana tajwańska firma ATEN, szczegółowy opis dostępny na stronie producenta tutaj, zaś instrukcja obsługi dostępna jest tutaj.

Oferowane urządzenie umożliwia obsługę dwóch komputerów z jednej klawiatury, myszy i monitora (KVM - Keybord, Video, Mouse). Wybór obsługiwanego komputera dokonywany jest przez przycisk klawisza wyboru (Selection Switch) umieszczonego na kabelku o długości 1.8m, który możemy położyć w dogodnym miejscu w zasięgu ręki. Numer auktualnie obsługiwanego komputera sygnalizuje odpowiednia dioda świecąca.
Oferowany przełącznik KVM wyposażony jest w 2 porty USB i jeden DVI/D czyli umożliwia podłączenie klawiatury i myszy standardu USB oraz monitora DVI/D (z gniazdem DVI-D lub DVI-I). Port USB2.0 może być używany do podłączenia huba USB, bezprzewodowej klawiatury i myszki lub innego współdzielonego urządzenia USB. Długość zintegrowanych kabli łączących KVM z komputerami wynosi 2x0.9m.
Z uwagi na fakt, iż standard DVI-D jest kompatybilny ze standardem HDMI możliwe jest zastosowanie urządzenia do sprzętów obsługujących standard HDMI (niezbędne jest wtedy zastosowanie adapterów DVI-HDMI.

Przełącznik KVM współpracuje z każdym systemem operacyjnym (Windows, Mac OS, Sun, Linux), nie wymaga zewnętrznego zasilania, obsługuje rozdzielczości video do 1920x1200/60Hz oraz tryb DDC2 (wymiana danych między monitorem i kartą graficzną).
Dane techniczne
Wymiary urządzenia (szerokość/wysokość/głębokość): 94/30/100mm
Masa: ok. 340g
Długość zintegrowanych przewodów (do komputerów): 2x0.9m
Długość kabla selektora: 1.8m
Zasilanie: nie wymaga dodatkowego zasilania (pobiera zasilanie z portów USB)
Komplet zawiera: urządzenie KVM Switch z zintegrowanymi przewodami oraz anglojęzyczną instrukcję instalacji i użytkowania
Kontakt
E-mail: allegro@stratos.pl
Tel: 22 834-88-30
Adres: Warszawa ul. Kasprowicza 107 (na terenie SP 223 ok. 200m od stacji metra Wawrzyszew)
Sprawdź jak dojechać (kliknij): mapka dojazdu