logo
Adapter kątowy góra-dół wtyk USB/C - gniazdo USB/C USB3.1 SuperSpeed+ 10Gb/s DELOCK
nr katalogowy: 32333
Fotografie oferowanego towaru (real) - kliknij na zdjęciu aby powiększyć
powiększenie powiększenie
Opis przedmiotu
Dostawcą przedmiotu jest renomowana niemiecka firma DELOCK, szczegółowy opis dostępny na stronie producenta tutaj zaś specyfikacja dostępna jest tutaj.

Adapter kątowy zmienia sposób wprowadzania wtyku USB/C - dzięki temu możemy wygodniej poprowadzić kabel. Najczęściej posiadany kabel ma wtyczkę prostą co powoduje ułożenie kabla prostopadłe do urządzenia. Oferowany przez nas adapter umożliwia poprowadzenie kabla równolegle do krawędzi urządzenia, co bywa przydatne w niektórych sytuacjach np. przy sprzętach zawieszonych lub przysuwanych do ściany.
Z uwagi na fakt, iż wtyk USB/C jest symetryczny, można adapter umieścić w gnieździe na dwa sposoby uzyskując prowadzenie kabla w górę lub w dół w stosunku do portu USB/C. W ofercie posiadamy również adaptery kątowe boczne pozwalające na poprowadzenie kabla w leswo lub w prawo w stosunku do gniazda, na fotografiach można się zorientować o kierunku prowadzenia kabla i dokonać wyboru właściwego adaptera.
Adapter współpracuje z każdym rodzajem i trybem USB-C, gwarantuje kompatybilność ze standardami USB3.1 oraz USB3.0 i zapewnia transmisję do 10Gb/s.
Dane techniczne
Obsługiwany standard: USB3.1/3.0, transfer max 10Gb/s
Złącza: USB3.1 typ C męski, USB3.1 typ C żeński, złocone styki
Wymiary (głębokość/szerokość/wysokość): 32/13.5/14mm
Masa: ok. 5g
Kontakt
Adres internetowy: www.stratos.pl
E-mail: info@stratos.pl
Tel: 22 834-88-30
Adres: Warszawa ul. Kasprowicza 107 (na terenie SP 223 ok. 200m od stacji metra Wawrzyszew)
Sprawdź jak dojechać (kliknij): mapka dojazdu