logo
Adapter wtyk VGA - gniazdo DVI/A FullHD WQHD LogiLink
nr katalogowy: 32291
Fotografie oferowanego towaru (real) - kliknij na zdjęciu aby powiększyć
powiększenie powiększenie
powiększenie powiększenie
Opis przedmiotu
Dostawcą adaptera jest renomowana niemiecka firma LogiLink. Szczegółowy opis dostępny na stronie producenta tutaj zaś karta katalogowa dostępna jest tutaj.

Oferowany adapter VGA-DVI jest przejściówką umożliwiającą zamianę wtyku DVI-A (12+5) lub DVI-I (24P+5P) na wtyk VGA. Standard DVI przewiduje tranmisję w jednym kablu zarówno sygnału cyfrowego (D) jak i analogowego (D). Można więc za pomocą adaptera wyodrębnić z kabla DVI-DVI analogowy sygnał VGA i podłączyć do sprzętu posiadającego typowe analogowe gniazdo VGA 15P. Tak więc posiadając kabel DVI/A-DVI/A lub DVI/I-DVI/I możemy w prosty sposób zamienić go na kabel DVI-VGA.

Uwaga! Kabel DVI-DVI na który wepniemy adapter musi być typu DVI-A lub DVI-I tzn. posiadać żyły i piny do obsługi analogowych sygnałów kolorów RGB oraz synchronizacji, jeśli posiadany kabel jest typu DVI-D (przesyłający wyłącznie sygnał cyfrowy - we wtyczkach brakuje pinów do obsługi sygnałów analogowych) to połączenie DVI-VGA nie będzie obsługiwane.
Oferowany przez nas adapter dzięki wysokiej jakości wykonania, ekranowaniu oraz złoconym stykom sygnałowym gwarantuje przesyłanie sygnałów o rozdzielczości WQHD 2560x1440pix/60Hz 32bit kolor lub FullHD 1920x1080pix/60Hz 32 bit kolor (i oczywiście wszystkich niższych).
Adapter był przez nas testowany (karta graficzna nVidia GeForce GTX970 - monitor IIYAMA 28" B2888UHSU 4K) i pisząc o przenoszonych rozdzielczościach piszemy o faktycznych sprawdzonych parametrach.
Dane techniczne
Złącza: wtyk VGA D-SUB HD15P (trzyrzędowy) męski, gniazdo DVI-I (24+5)P żeńskie, styki złocone
Wymiary (szerokość/głębokość/wysokość): 41mm/43mm/16mm
Masa: ok. 28g
Kontakt
E-mail: allegro@stratos.pl
Tel: 22 834-88-30
Adres: Warszawa ul. Kasprowicza 107 (na terenie SP 223 ok. 200m od stacji metra Wawrzyszew)
Sprawdź jak dojechać (kliknij): mapka dojazdu