logo
Adapter wtyk DVI/I - gniazdo VGA FullHD WQHD
nr katalogowy: 32290
Fotografie oferowanego towaru (real) - kliknij na zdjęciu aby powiększyć
powiększenie powiększenie
powiększenie powiększenie
Opis przedmiotu
Adapter DVI na VGA jest przejściówką umożliwiającą połączenie sprzętu wyposażonego w gniazdo DVI-I ze sprzętem wyposażonym w gniazdo VGA (D-SUB HD15P) za pomocą posiadanego kabla VGA. Często zdarza się, że jedyne dostępne gniazdo to DVI a chcemy podłączyć sprzęt który ma tylko gniazdo VGA. Rozwiązaniem jest zakup kabla DVI-VGA lub przejściówki która z posiadanego już kabla VGA-VGA uczyni potrzebny nam kabel DVI-VGA. W przypadku długości powyżej 10m zakup kabla DVI-VGA może być trudny natomiast na rynku występują kable VGA-VGA o długościach nawet do 30m.

Uwaga! Port DVI do którego wepniemy adapter musi być gniazdem typu DVI-I tzn. posiadać piny do obsługi analogowych sygnałów kolorów RGB oraz synchronizacji, jeśli w posiadanym sprzęcie występuje wyłącznie gniazdo DVI-D to połączenie DVI-VGA nie będzie obsługiwane.
Oferowany przez nas adapter dzięki wysokiej jakości wykonania, ekranowaniu oraz złoconym stykom sygnałowym gwarantuje przesyłanie sygnałów o rozdzielczości WQHD 2560x1440pix/60Hz 32bit kolor lub FullHD 1920x1080pix/60Hz 32 bit kolor (i oczywiście wszystkich niższych).
Adapter był przez nas testowany (karta graficzna nVidia GeForce GTX970 - monitor IIYAMA 28" B2888UHSU 4K) i pisząc o przenoszonych rozdzielczościach piszemy o faktycznych sprawdzonych parametrach.
Dane techniczne
Złącza: wtyk DVI-I (24+5)P męski, gniazdo VGA D-SUB HD15P (trzyrzędowe) żeńskie, styki złocone
Wymiary (szerokość/głębokość/wysokość): 50mm/41mm/15mm
Masa: ok. 34g
Kontakt
Adres internetowy: www.stratos.pl
E-mail: info@stratos.pl
Tel: 22 834-88-30
Adres: Warszawa ul. Kasprowicza 107 (na terenie SP 223 ok. 200m od stacji metra Wawrzyszew)
Sprawdź jak dojechać (kliknij): mapka dojazdu