logo
Lokalizator przewodów generator+sonda FLUKE IntelliTone™ Pro200 LAN
powiększenie powiększenie
powiększenie powiększenie
powiększenie powiększenie
powiększenie powiększenie
nr katalogowy : 19903
Producentem urządzenia jest renomowana niemiecka firma FLUKE NETWORKS, specyfikacja urządzenie dostępna jest na stronie producenta tutaj, zaŚ instrukcja obsługi tutaj.

IntelliTone™ Pro jest pierwszym generatorem i próbnikiem wytwarzającym cyfrowe i analogowe tony wbudowanym w jedno urządzenie. Oznacza to, że jest ono wyposażone w najbardziej zaawansowaną technologię do lokalizacji i weryfikacji okablowania w każdym Środowisku pracy, nawet w aktywnych sieciach.
Urządzenie posiada funkcje lokalizacji przewodów, wyszukiwania par w wiązce skrętki wieloparowej, identyfikacji i sprawdzania łącznoŚci 10Mb/100Mb/1Gb Ethernet z kartą sieciową/switchem (indykacja portu) oraz weryfikacji instalacji skrętkowej (mapa połączeń).Urządzenie IntelliTone™ Pro posiada dwa tryby generatora tonu. Tryb cyfrowy może być wykorzystany do odseparowania kabli skrętkowych przy switchu lub w plątaninie kabli. Cyfrowy generator tonu IntelliTone Pro wytwarza zsynchronizowany sygnał cyfrowy, a kontrolowana przez mikroprocesor technologia identyfikacji sygnału wbudowana w próbnik IntelliTone™ Pro, odrzuca zakłócenia i fałszywe sygnały, w celu precyzyjnej lokalizacji kabla. W przeciwieństwie do tradycyjnych sygnałów, cyfrowe sygnały IntelliTone™ pozostają wyraŹne mimo stosowania wtyków zakończeniowych. IntelliTone™ Pro Toner automatycznie generuje tony w indywidualnych przewodach w kablu, umożliwiając efektywną, prostą i bezpieczną lokalizację kabli w aktywnej sieci.
Tryb analogowy SmartTone™ może być wykorzystany do odseparowania par przewodów przy niezakończonej wtyczce lub na łączówce telekomunikacyjnej.Szczegółowa specyfikacja urządzenia dostępna jest tutaj


STRATOS | tel.22.834.88.30 |fax.22.834.75.94 |e-mail: info@stratos.com.pl
01-823 Warszawa ul. Kasprowicza 107 (Szkoła Podstawowa nr 223)