logo
Klucz do obróbki kabla i mocowania wtyków F SAT Pro'sKit MS-3207
nr katalogowy: 19860
Fotografie oferowanego towaru (real) - kliknij na zdjęciu aby powiększyć
powiększenie powiększenie
Opis przedmiotu
Dostawcą przedmiotu jest renomowana tajwańska firma Pro'sKit, szczegółowy opis dostępny jest na stronie producenta tutaj

Oferowany klucz jest poręcznym narzędziem do wygodnej obróbki kabla koncentrycznego i pewnego mocowania na nim wtyków F.
Dwa ramiona zakończone metalowymi stożkowymi tulejami przeznaczone są do powiększenia szczeliny między ekranem a izolacją kabla. Rozmiary otworów tulei dopasowane są do średnicy izolacji wewnętrznej w kablach RG59 (3.7mm) oraz RG6 (4.4mm). Wciskając ruchem obrotowym odpowiednią tuleję do obrabianego kabla powiększa się odstęp między izolatorem wewnętrznym a ekranem umożliwiając łatwe obsadzenie wtyku F przeznaczonego do zaciśnięcia. Trzecie ramię oferowanego narzędzia zakończone jest metalową gwintowaną końcówką o rozmiarze gniazda F. Nakręcając na nie wtyk dysponujemy wygodna rękojeścią do założenia/nakręcenia tego wtyku na przygotowany kabel.
Operacja przygotowania kabla i założenia (wkręcenia) na nim wtyku F wymaga dość dużej siły i pewnego chwytu wtyku. Dzięki oferowanemu narzędziu operacja ta jest wygodna i zapewnia pewne i dokładne wykonanie. Dwufunkcyjny klucz z ergonomicznym uchwytem dopasowanym do dłoni umożliwia zamocowanie nawet większej ilości wtyków bez zmęczenia ręki.
Dane techniczne
Materiał: wysokoudarowe TS, stal niklowana
Wymiary: 105/105/105/21mm
Masa: ok. 55g
Kontakt
Adres internetowy: www.stratos.pl
E-mail: info@stratos.pl
Tel: 22 834-88-30
Adres: Warszawa ul. Kasprowicza 107 (na terenie SP 223 ok. 200m od stacji metra Wawrzyszew)
Sprawdź jak dojechać (kliknij): mapka dojazdu