logo
Dodatkowy odbiornik terminator ID do testera sieci LAN SC8108
nr katalogowy: 19395
Fotografie oferowanego towaru (real) - kliknij na zdjęciu aby powiększyć
powiększenie powiększenie
Opis przedmiotu
Oferowany dodatkowy terminator poszerza funkcjonalność testera sieci LAN SC8108. Konstrukcja testera umożliwia dołączenie naraz do 8 terminatorów oznaczonych numerami ID1 do ID8. Tester identyfikuje terminator wyświetlając numer aktualnie mierzonego. Dzięki temu można testować rozbudowaną sieć dołączając do miernika kolejne odcinki instalacji z założonymi na ich końcu terminatorami. Tester SC8108 w komplecie posiada jeden odbiornik-terminator o numerze ID1. Oferowane przez nas dodatkowe terminatory mają numery od ID2 do ID8.
Uwaga1! Staramy sie mieć na stanie w magazynie terminatory o wszystkich numerach ID, niemniej bywa, że niektórych numerów brakuje. W związku z tym przyjmujemy zasadę, że domyślnie wysyłamy nabywcom adaptery o róznych numerach tak aby komplet zapewniał pełną funkcjonalność z miernikiem SC8108. (Np. jeśli ktoś zamówił jeden terminator - otrzyma terminator ID2 lub ID3 lub ID4 itp, natomiast jeśli zakup dotyczy 3 terminatorów to wyślemy np. ID3, ID5 i ID7). Jesli zależy Państwu na konkretnych numerach prosimy o kontakt przed zakupem w celu sprawdzenia dostępności konkretnych numerów.

Uwaga2! Numer identyfikatora jest prezentowany na wyświetlaczu miernika tylko wtedy, gdy połączenia wtyczek badanego odcinka są prawidłowe (czyli 1:1 - wyświetlany jest wtedy komunikat PASS). W przypadku nieprawidłowych połączeń (komunikat FAIL) wyświetlony jest zawsze numer ID1.

Uwaga3! Prezentowane terminatory współpracują z testerami LAN RJ45/BNC SC8108. Oferowane przez nas terminatory pasują do testera SC8108 sprzedawanego przez nas na aukcji tutaj. Gwarantujemy poprawność działania terminatorów z kupionym u nas testerem. Nie możemy natomiast zagwarantować, że terminatory będą współpracować z testerami SC8108 nie kupionymi w naszej firmie ponieważ na rynku oferowanych jest kilka różnych modeli nieznanego nam pochodzenia także oznaczanych symbolem SC8108.

Uwaga4! Terminator można zakładać na przewodach i odcinkach nieaktywnej sieci LAN (odłączonej od routerów, switchów i kart sieciowych). Testy przeprowadzane na aktywnej sieci (pod napięciem, podłączonych do działających urządzeń) mogą być przyczyną uszkodzenia terminatora..
Dane techniczne
Wymiary (długość/szerokość/wysokość): 77mm/30mm/20mm
Masa: ok. 26g
Numery ID: 2-8
Kontakt
E-mail: allegro@stratos.pl
Tel: 22 834-88-30
Adres: Warszawa ul. Kasprowicza 107 (na terenie SP 223 ok. 200m od stacji metra Wawrzyszew)
Firma czynna: godziny otwarcia, godziny pracy w okresach przed- i po-świątecznych oraz terminy urlopów podajemy w zakładce "Informacje od sprzedającego"
Sprawdź jak dojechać (kliknij): mapka dojazdu