logo
Stacja lutownicza gorące powietrze + lutownica z wyświetlaczem LCD z regulacją temperatury 160-480°C 60/320W ZD-982
nr katalogowy: 19351
Fotografie oferowanego towaru (real) - kliknij na zdjęciu aby powiększyć
powiększenie powiększenie
powiększenie powiększenie
powiększenie powiększenie
powiększenie powiększenie
Opis przedmiotu
Instrukcja obsługi stacji dostępna jest tutaj.

Stacja lutownicza ZD-982 zawiera w komplecie jednostkę główną z zasilaczami i membranową pompą powietrza, dyszę powietrza, lutownicę z grotem N4-1, podstawkę z uchwytem do odkładania lutownicy oraz wymienne nakładki na dyszę powietrzną profilujące strumień gorącego powietrza.
Stacja lutownicza jest jest profesjonalnym narzędziem warsztatowym z procesorową regulacją temperatury (zarówno dyszy jak i grota lutownicy) w zakresie 160-480°C co przy mocy 130/60W (lutownica) lub 320W (dysza powietrzna) zapewnia wygodną i bezproblemową pracę przy lutowaniu i wylutowywaniu zarówno drobnych elementów SMD, SDP, QFP, PLCC jak i dużych elementów z radiatorami gdzie odprowadzanie ciepła wymaga dużej temperatury i mocy lutownicy.
Elektroniczna regulacja temperatury pracy (gdzie pomiar temperatury dokonywany jest w grocie lutownicy i dyszy powietrznej) pozwala na szybką i wygodną regulację temperatury w dużym zakresie. Dwa duże (62x32mm), dwuwierszowe wyświetlacze LCD pokazują zadaną przez użytkownika temperaturę (w dolnym wierszu) oraz rzeczywistą temperaturę (w górnym wierszu) odpowiednio grota lutownicy oraz strumienia powietrza. Przełącznik °C/°F pozwala na zmianę jednostki temperatury. Pokrętło przepływu powietrza służy do regulacji przepływu strumienia powietrza.
Lutownica z ceramicznym wkładem grzejnym z czujnikiem temperatury i wymiennym grotem stożkowym N4-1 zapewnia komfortową i precyzyjną pracę z elementami różnej wielkości. Gumowa nakładka na rękojeść umożliwia pewny i wygodny chwyt pożądany przy precyzyjnym lutowaniu. Pistolet powietrzny z regulowanym w szerokim zakresie strumieniem powietrza z wymiennymi nakładkami zasilany jest z pompy membranowej o niskim poziomie hałasu zapewniającym komfort i wygodę pracy. Podstawka z uchwytem na lutownicę i gąbką do czyszczenia grota jest oddzielnym elementem zestawu który może zostać ustawiony w najwygodniejszym dla użytkownika miejscu (są stacje lutownicze z podstawką zintegrowaną nie mającą takiej funkcjonalności).

W ofercie posiadamy części zamienne do oferowanej stacji - groty z końcówkami roboczymi o różnych kształtach, dysze gorącego powietrza o różnych kształtach, grzałki ceramiczne do lutownicy oraz lutownice na wymianę.
Dane techniczne
Jednostka główna:
Napięcie zasilania: 220-240V
Wymiary (szerokość/wysokość/głębokość): 220mm/160mm/200mm
Masa: ok. 4300g

Lutownica:
Grzałka: ceramiczna, zintegrowany czujnik temperatury
Grot: N4-1, stalowy miedziowany, stożkowy, średnica wierzchołka: ok. 1.0mm
Napięcie zasilania: 24V, 130W (rozruch), 60W (nominalnie)
Zakres regulowanej temperatury: 160-480°C
Długość (z grotem): ok. 200mm
Długość przewodu przyłączeniowego: ok 110cm
Masa (z przewodem przyłączeniowym): ok. 122g

Pistolet powietrzny:
Moc grzania: 320W
Regulacja strumienia: płynna
Zakres regulowanej temperatury: 160-480°C
Długość (z koncówką): ok. 200mm
Długość przewodu przyłączeniowego: ok 100cm
Masa: ok. 200g
Kontakt
E-mail: allegro@stratos.pl
Tel: 22 834-88-30
Adres: Warszawa ul. Kasprowicza 107 (na terenie SP 223 ok. 200m od stacji metra Wawrzyszew)
Sprawdź jak dojechać (kliknij): mapka dojazdu