logo
Kabel pomiarowy do multimetru z końcówką izolowaną typu chwytak 300V/5A dł. 1m
nr katalogowy: 19031
Fotografie oferowanego towaru (real) - kliknij na zdjęciu aby powiększyć
powiększenie powiększenie
powiększenie powiększenie
Opis przedmiotu
Oferta dotyczy 1 szt. niemniej zachęcamy do zakupu parzystych ilości kabli. Dysponujemy kablami w kolorze czerwonym lub czarnym ułatwiającymi pracę w przypadku konieczności rozróżniania "zimnych" i "gorących" punków pomiarowych.
Uwaga! Kupując parzystą ilość kabli otrzymacie Państwo komplety kabli w dwóch kolorach (w każdym komplecie jeden kabel czerwony, drugi kabel - czarny). Kupując nieparzystą ilość - nie macie Państwo wyboru koloru ostatniego 'niesparowanego' kabla.

Oferowany kabel z jednej strony zakończony jest kątowym złączem miernika, z drugiej zaś chwytakiem. Chwytak osadzony jest na wysięgniku o długości 30mm i średnicy 5mm co umożliwia chwyt elementu o trudnym dostępie. Rękojeść chwytaka zaopatrzona jest w wygodny manipulator do chwytania i puszczania mierzonego elementu. Końcówka chwytająca wykonana jest z drutu stalowego i umożliwia pewny i stabilny chwyt elementu (przewód, drut, element dyskretny itp.) o średnicy do 2mm:
Chwytak umożliwia pomiary o parametrach max 300V/5A. Kabel ma miedziane żyły o przekroju 18AWG (0.75mm2) i rezystancji 0.03Ω. Długość kabla pomiarowego wynosi ok. 110cm.
Dane techniczne
Końcówki: 1x wtyk multimetru 4mm, 1x chwytak pomiarowy
Przewodnik: Cu OFC 18AWG (0.75mm2, średnica 1.2mm, rezystancja 30mΩ)
Długość przewodu (bez końcówek): ok. 110cm
Masa: ok. 31g
Kontakt
E-mail: info@stratos.pl
Tel: 22 834-88-30
Adres: Warszawa ul. Kasprowicza 107 (na terenie SP 223 ok. 200m od stacji metra Wawrzyszew)
Sprawdź jak dojechać (kliknij): mapka dojazdu