logo
Wtyk XLR (CANNON) 3P na kabel, sprężynowa odgiętka
nr katalogowy: 17805
Fotografie oferowanego towaru (real) - kliknij na zdjęciu aby powiększyć
powiększenie powiększenie
powiększenie powiększenie
Opis przedmiotu
Podana cena dotyczy 1 szt. Wtyki są oznaczone dwoma kolorami (niebieskim i czerwonym), niemniej bywają sytuacje, kiedy posiadamy wtyki tylko w jednym kolorze. Staramy się dostarczać wtyki w obu kolorach (po połowie) ale w niektórych sytuacjach (zakup jednej sztuki lub brak któregoś koloru) możecie Państwo otrzymać wtyki w jednym kolorze. Jeśli kwestie koloru są istotne to prosimy o kontakt e-mailowy lub telefoniczny przed dokonaniem zakupu .

XLR to standard profesjonalnych złączy wykorzystywany w technice audio, video oraz (rzadziej) w sprzęcie głośnikowym i oświetleniowym. Potoczna nazwa to CANNON (od twórcy standardu). Standard definiuje liczbę pinów od 3 do 7, najbardziej popularny jest standard 3 pinowy.

Korpus oferowanego wtyku wykonany jest z metalu, styki wykonane z niskorezystancyjnego stopu Telealloy zapewniajacego niską oporność, wysoką obciążalność prądową i łatwość wykonywania połączeń lutowanych.

Wykonanie wtyków (użyte materiały i reżim produkcyjny) zapewniają wysoką jakość połączenia i ekranowania przesyłanego sygnału.
Dane techniczne
Złącze: XLR (CANNON) 3P typ męski
Długość 115mm
Średnica 18mm
Masa 1 szt: 38g
Maksymalna średnica wprowadzanego przewodu 7mm
Kontakt
E-mail: allegro@stratos.pl
Tel: 22 834-88-30
Adres: Warszawa ul. Kasprowicza 107 (na terenie SP 223 ok. 200m od stacji metra Wawrzyszew)
Sprawdź jak dojechać (kliknij): mapka dojazdu