logo
Wtyk Jack 3.5mm 3-polowy TRS stereo kątowy HQ CHROM VITALCO
nr katalogowy: 17484
Fotografie oferowanego towaru (real) - kliknij na zdjęciu aby powiększyć
powiększenie powiększenie
powiększenie powiększenie
Opis przedmiotu
Wtyk Jack 3.5mm stereo 3-polowy TRS (Tip-Ring-Sleeve) wykorzystywany jest w połączeniach wymagających dwóch kanałów przesyłu danych (trzecia żyła to masa) np. AUDIO L, AUDIO R (połączenie najczęściej spotykane w słuchawkach, odtwarzaczach MP3, kartach dźwiękowych) lub AUDIO MONO, MICROPHONE (w zestawach słuchawkowych).

Oferowane złącze przeznaczone jest do przylutowania ekranowanego, dwużyłowego przewodu. Kontakty Tip i Ring do lutowania żył sygnałowych mają postać krótkich blaszek, kontakt do ekranu Sleeve wykonany jest w formie "chorągiewki" do której ekran można przylutować lub zacisnąć.
Korpus wtyku wykonany jest z metalu zapewniającego dobre ekranowanie, elementy stykowe są pozłacane, kątowe wykonanie umożliwia równoległe do gniazda poprowadzenie kabla co bywa czasem niezbędne w wykonywanej instalacji. Wtyk umożliwia zastosowanie okrągłego przewodu o maksymalnej średnicy ok 6mm. Wykonanie złącza (użyte materiały i reżim produkcyjny) zapewniają wysoką jakość połączenia i ekranowania przesyłanego sygnału.
Dane techniczne
Złącze: Wtyk Jack 3.5mm 3-polowy TRS męski kątowy
Materiał: korpus mosiężny chromowany, osłona metalowa, styki złocone
Wymiary (długość/szerokość/głębokość): ok. 31/26/10mm
Masa 1 szt: 11g
Maksymalna średnica wprowadzanego przewodu: ok. 6mm
Kontakt
E-mail: allegro@stratos.pl
Tel: 22 834-88-30
Adres: Warszawa ul. Kasprowicza 107 (na terenie SP 223 ok. 200m od stacji metra Wawrzyszew)
Sprawdź jak dojechać (kliknij): mapka dojazdu